18.000 TL lik Charım Soyuldu

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

HuseyinTurk

Üye
Üye
Dun 18 bin tl charimi soydular ilk msj attilar o linke tiklayinca nttgame ayni tipa tip ama 1 harfi farkliymis giris yaptim sonra dc yedim charimdaki itemleri gb almislar coktan. Simdi ne yapabilirim?

Malpin

Üye
Üye
knk savcılıktan hak araya bılrısın oyunda olsa sonucta bu bır suc ve maddi ederi mevcut bu alalen dolandırıcılık yakalarla öperler maddi durumunu 15 bın degıl 25 bın olarak belır 15 bın ıcın ugrasmazlar lakın mıktar büyük olursa ozamn bırseyler olur yakalarlarsa da bu sefer dava 25 bın olarak acılır o salak zaten kımın carını soydugunu unutmustur ayda en kötü 2 3 car soyuyorlar bu tipler arada kaynatırsın yakalarsan ama giden gitti savcı dava durumunda bırsyler alabılrısın anlasma yolu analasa bılırsın belkı ama oyun ıcınde gm ler soyledıgınde sadece adamların hoşuna gidiyor af edersın salak diyor oyun nezamn bunlara bildiri gönderdi de bugun göndericek kontrol etseydı diyor hiç bir bok yapmıyorlar bır arkadasın basına gelmıstı ama bu numara cok eskı bır numara keşke oyun oynarken oncelıkle knght online veya dota bu tarz oyunlarda dolandırılma şekkilleri videolar izleseniz baksanız az cok bu konular hakkında bılgı sahibi olurdunuz gecmıs olsun.

Noob

Üye
Üye
Bilişim suçlar ip den doğru kesinlikle bulacaktır ama ilk karakola mı gitmen lazım savcılığa mı bilemedim şimdi

HitMachine

Üye
Üye
Her mesaja tıklamayın arkadaşlar sitenin benzerini yapan cok var zamanında bu etkinlik muhabbeti moda olmuştu her onune gelen etkinlikten ne aldın diye mesaj atardı bende sikdir git yazıodum direk yazdığı yere tıklayınca charını zaten vermiş oluyorsun 18 bini harcamışsında uzak duracağını nasıl bilmiosun itemler kitlimiydi

FirLama

Üye
Üye
Hadi soyuldu oyun kendi adminleri çalınan itemleri sistemden takip edip geri alsın o kadar zormu

FirLama

Üye
Üye
para ile İtem satışı yasak olması gerekmiyor mu izin yetkisi olan siteler hariç alışveriş yasak olması gerekiyor

FirLama

Üye
Üye
ticaret olsun ama oyunda yetkili satıcılar alıp satış yapsın

PatroN

Üye
Üye
18 bin tl lik charın varsa OTP kurman lazım dostum, bunu nasıl kurmazsın.

Malpin

Üye
Üye
otp kuruludur fakat o sahte siteye girince id şifreden sonra otp de istiyor, soyan kişi rahat rahat girsin diye

Noob

Üye
Üye
bende senin dediğini diyecektim site hiç otp istedimi bugüne kadar sizden oraya kadar gelince bi huylanmaları lazım insanların

HitMachine

Üye
Üye
işte bu yüzden doğal seleksiyon olur. Kafasını çalıştırmayan eleniyor. Gerçi bu oyuna bu kadar para verip oynayan akıllı değildir bende dahil ama bunlar - de demek ki.

Ares

Üye
Üye
geçmiş olsun öncelikle oyuna eskilerden gelerek başlayıp bu numaraları malesef yiyen çok arkadaşımız var. Bir yakınım buna benzer bir dolandırılma yöntemine maruz kaldı 2 sene evvel 40k parası gitmişti 1 sene sonra çalanı buldular tazminat davası+ hapis cezası aldı kendisi ve şuan suçlu yalvarıyor diyebilirim. Elinde kanıtın varken telefondaki msjı silmeden doğru savcılığa git suç duyurusunda bulun 18k değilde 60-70k ederinde olduğunu söyle itemlerininde. miktarı yüksek tutki salmasınlar peşini( eğer sen ben o bunların peşini bırakırsak mağdur değil enayi konumunda oluruz)

Malpin

Üye
Üye
Hâla nasil inaniyorsunuz şu dolandiricilara arkadaş anlamıyorum Ne verecekmiş hediye ödül mü alacaktin tanimadiğin birinin verdiği sakizi bile çiğnemem Hâla dolandirilma vakalari goruyorum
SMS geldi ne yaziyodu girin Size ödül mü verecez diye

Diez-Leo

Üye
Üye
Abi sene olmuş 2023 nasıl bu hataya düşüyorsunuz ya nttgame hiç bir şekilde SMS yollamiyor hadi yolladı diyelim ne diye linke tıklarsınız. Kaç kişi soyuldu bu şekilde bu sayfada olsun frmtrde olsun onlarca konu gördüm.

PatroN

Üye
Üye
Sen yine de savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin şikayet dilekçesi ile.
İlgi alaka gösteriyorlar en azından bir umut belki birşey çıkar.

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP