AGARTHA +8 Quest Staff Olan Mage Satılık

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

FirLama

Üye
Üye
AGARTHA +8 Quest Staff Olan Mage Satılıktır. Detaylar aşağıda, almak isteyen arkadaşlar bu konu altına yazsınlar.

SELLL AGARTHA 80%65 MAGE +8 quest staff old takı set linen 7 lr fr
23,03,2023 tarihli Switch pre alınmıştır.
fiyat: 7.500tl gelen alır...

202

HitMachine

Üye
Üye
Mage piyasasını bilmediğim için soruyorum şimdi 8 questli bi account cidden 10 k ve üstümü yoksa lw kasmak mı aşırı zor bu dan 2 gün öncesine kadar bitane char alıyım dedim
😀
+10 k hepsi piyasa böyle mi yoksa abartımı ?

FirLama

Üye
Üye
aynen +8 quest dagger olan charlara 20k istiyolar +8 quest ms li charra 20 25k bende 12k yazdım azmı acaba?
mage olarak diyim +7 Hell Blood 15gb gerisini sen düşün

Noob

Üye
Üye
Mage piyasasını bilmediğim için soruyorum şimdi 8 questli bi account cidden 10 k ve üstümü yoksa lw kasmak mı aşırı zor bu dan 2 gün öncesine kadar bitane char alıyım dedim
😀
+10 k hepsi piyasa böyle mi yoksa abartımı ?
bro bence tamamen abartı lvlden dolayı değil 8 quest olduğu için pahalı char warrior veya okçu olunca 5kya bulunuyor 8 questli çar ama mage ve asas olunca fiyat uçuk

Malpin

Üye
Üye
Ben zeroda oynuyorum 81 lwl char ringte 1.5 Gb pazarda gördüm dün ama görev itemi ile char satmak zor benim warior 8 msliydi satamadim +9 a salladım yaktım reb 8 raptor aldım şimdi daha mutluyum

FirLama

Üye
Üye
Ben zeroda oynuyorum 81 lwl char ringte 1.5 Gb pazarda gördüm dün ama görev itemi ile char satmak zor benim warior 8 msliydi satamadim +9 a salladım yaktım reb 8 raptor aldım şimdi daha mutluyum
teklifler var şuan satılmaz diye bişey yok daha önce de sattım. 9 olsaymis daha mutlu olurdun yanmasına üzüldüm +8 quest MS bence reb 8 raptordan iyidir

Malpin

Üye
Üye
teklifler var şuan satılmaz diye bişey yok daha önce de sattım. 9 olsaymis daha mutlu olurdun yanmasına üzüldüm +8 quest MS bence reb 8 raptordan iyidir
zaten iyi knka ama ringten geçme muhabbetini kaldırdılar ACC olarak güvenmiyor kimse bu yüzden satılması ağır oluyor yani ben 9 a denedim gecseydi chari zaten satma gibi bir niyetim yoktu sadece çok enfes bir atak enfes bir görüntü olurdu güzel olurdi yani

HuseyinTurk

Üye
Üye
Felis te ki 8 quest stafflı charı sattım kanka darısı başına. 10 k uygun fiyat bu arada. Ben uğraşmak istemedim ciddi alıcı çıkınca verdim geçtim

FirLama

Üye
Üye
Felis te ki 8 quest stafflı charı sattım kanka darısı başına. 10 k uygun fiyat bu arada. Ben uğraşmak istemedim ciddi alıcı çıkınca verdim geçtim
hayırlı olsun teklifler var değerlendirilen bende yeni guncelleme gelmiş mitril dragon vs vs değeri artarmi charin bilmem de 10k altına da vermek istemiyorum

PatroN

Üye
Üye
8 questli warriorlar 13-15 bandında el değiştiriyor. 8 quest stafflı bi mage için rakam kötü değil bence. Hayırlı satışlar hocam.

FirLama

Üye
Üye
8 questli warriorlar 13-15 bandında el değiştiriyor. 8 quest stafflı bi mage için rakam kötü değil bence. Hayırlı satışlar hocam.
paraya ihtiyacım var normalde 8 quest li mage warior priest asas bunlardan daha pahalı

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP