Agartha'da BUS Fiyatları Neden Ucuzladı?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

HitMachine

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba, Agartha serverinde bus parası neden pazarda çok düşmüş? Bir nedeni var mı? Uzun zamandır Agartha serverine girmemiştim, görünce şaşırdım.

PatroN

Üye
Üye
Camp sayısı düşmez ise 2 aya yeni sv ler patlıcak

Noob

Üye
Üye
Dün gece sattım çok şükür 2.088 e gerek yok artık busla uğraşmaya biriktirir elime geçen iteme başarım daha çok kar birakir

HitMachine

Üye
Üye
Dün gece sattım çok şükür 2.088 e gerek yok artık busla uğraşmaya biriktirir elime geçen iteme başarım daha çok kar birakir
oyun iyice saçma bir hal almaya başlamış 4 günde 10 m bile kar edemedim, çok yazık emeğe kapatıyorum pc yi sinirlendim :D

Malpin

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba, Agartha serverinde bus parası neden pazarda çok düşmüş? Bir nedeni var mı? Uzun zamandır Agartha serverine girmemiştim, görünce şaşırdım.
her slot bus atıyo kanka, neden düşmesin :)

HitMachine

Üye
Üye
2200 nedir a3 de 2050 2100 e satıyorlar gün içinde değişip duruyor
bus alıp satanlara kar payı kalmamış neredeyse 4 gündür pazardayım 6 tane item tek alabildim oyun da inanılmaz bir şekilde durgunluk var

Malpin

Üye
Üye
bus alıp satanlara kar payı kalmamış neredeyse 4 gündür pazardayım 6 tane item tek alabildim oyun da inanılmaz bir şekilde durgunluk var
aşırı derece var bende ne item alabildim ne satabilirim upgrade yaptım yaptığım itemleri bile satamaz oldum agartha pazarı kötü şuanda yapacak bir şey yok herkes zeroda takılıyor ne yalan söyleyem üşenmesem bende zeroda char açacam da char kasmaktan bıktım

HitMachine

Üye
Üye
aşırı derece var bende ne item alabildim ne satabilirim upgrade yaptım yaptığım itemleri bile satamaz oldum agartha pazarı kötü şuanda yapacak bir şey yok herkes zeroda takılıyor ne yalan söyleyem üşenmesem bende zeroda char açacam da char kasmaktan bıktım
O kadar haklısın ki bende düşündüm ama yeni tel yeni otp vs çar kasma yoruyor

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP