Agartha'da Hızlı Tıklamama Rağmen JR Giremiyorum

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Arkadaşlar Agartha da Karus ilk saniye tiklamaya rağmen 5 gündür jr giremiyorum. Chari Human basmayi düşünüyorum.Agaetha Humanda durumlar nedir Jr Bdw , Agartha Humanda olanlar bilgi verebilir mi rica etsem

Malpin

Üye
Üye
Kanka bende humanim girdim Jr ye. Örneğin 400 human a karşı 550 orc giriyor. Ondan dolayı dışarda kaliyorsundur belki

Noob

Üye
Üye
Bende Felis'te aynı sıkıntıyı yaşıyorum, normalde 100 veya 200 lerde tıklarken bu ara 500 lerde atıyor sıraya

HitMachine

Üye
Üye
Bendede aynı geçen haftada aynı hizda tikliyordum jr kacmiyordu. 5 gündür ne olduysa i see de basili bekleyip yazi cercevesi düşer düşmez tikliyorum daha yazi akmadan 500 lerde atiyo , giren human 400 küsur , jr giremeyince de anlamı kalmiyor çoğu şeyin. İtem dizmeye slot yok zaten farmla dizsek , anvil gem kutu işinde şansli olan biri değilim hep eksi yazar. Cz de kazida gunde 3 5 m kasiyoz onlada anca Ee ile takı işini çözdüm daha

Noob

Üye
Üye
aynen bi zevkimiz var oda olmuyor akşam vallaha 500 lerde tıkladım 600 dan fazla karus vardı gene almadı. Bende o npc nin üstten ismi gittiği saniyede basıyorum. Bir tuhaflık var

Ares

Üye
Üye
Öyle bir hata yapma ben humanım haftanın 1 veya 2 günu kazanıyorum 5 günü karuslar alıyor humanlar kolsuz itemsiz dolu bilgin olsun yinede sen bilirsin

PatroN

Üye
Üye
Bi yandan öyle de kazanmayı geçtim , Karusta hiç giremiyorum haftada 5 gün dışarda kalıyorum.En azından Humanda kazanamasam da bir iki gem alirim diye düşündüm.Cz de durum ne Humanda slotlarda Karus üstünlüğü varmı sizin tarafta. Ben genelde karus tarafindaki slotlarda kovalayınca oraya hiç bakmadım

Ares

Üye
Üye
a3 de girmeyi dene jrye human cok karus az oluyor birinci sorununun çözümü bu ikincisi ise humanlarda slotlar düzenlidir bu yüzden human secilir karuslarda slotlar dagınık oldugu için genelde farm charlar hep humandır ner ezik nerde kolsuz nerde 100 charı olan humanda haberin olsun görüsmek üzere

Noob

Üye
Üye
Dostum a2 giriyorsun son 5 saniye kala I see basılı tutuyorsun ustten yazı geldi sn bırakıyorsun 100-200 arası internetine göre sırada tıklıyorsun girmeme sanşın yok karusum char yeni 80 yaptım mage 5/5 gidiyorum jrlerde kayıp yok 2 win prisiz ve pk şeklinde

Malpin

Üye
Üye
Dostum a2 giriyorsun son 5 saniye kala I see basılı tutuyorsun ustten yazı geldi sn bırakıyorsun 100-200 arası internetine göre sırada tıklıyorsun girmeme sanşın yok karusum char yeni 80 yaptım mage 5/5 gidiyorum jrlerde kayıp yok 2 win prisiz ve pk şeklinde
5 günün 3 günü A 2 de dediğin taktik denedim giremiyorum kanka.Pc eski net etkisi olabilir mi bilmiyorum.Lag yok ama genede giremiyorum.A2 de karus hep fazlaydı işin ilginç tarafi her zaman 200 300 de giriyordum aynı sistem , son 5 gündür direk 500+ atiyo

Noob

Üye
Üye
6/6 devam

Malpin

Üye
Üye
A6 da Human fazlaydi orada girebildim ancak kaybettik.

Noob

Üye
Üye
A6 da Human fazlaydi orada girebildim ancak kaybettik.
bak 4 mage 8 dk da deva indik nedense karsıda mage yok onlarda hemen geldi ama skot 25-3partyde 4 mage 2 pri 2 asas novalarla aldık jr

Malpin

Üye
Üye
az uzaklaşıp mi tikliyim

Malpin

Üye
Üye
Ah girebilsem keşke
😅
Bakayım deneyeceğiz girmeyi de , giremezsek son çare ya human basacagim ,yada jrye Altarda girmeye başlayacağım

Noob

Üye
Üye
yok ya human boş iş mageyim 10 dk da jr bitiyor prisiz karşıda pri var içlerinden geçtik item farkıyla

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP