Anti Sosyal Ağlar | Knight Online Forumları

Anti Sosyal Ağlar

 

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

premiumbird

Yeni üye
Üye
Katılım
6 Kas 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Anti sosyal ağlar hakkındaki yazıma başlıyorum evet çok nostaljik biri değilim ve “Eski güzel günlerde her şey daha iyiydi” diye düşünüyorum. Size göre bu tamamen saçma. Öncelikle, çevrimdışı olduğumuz için her şey daha iyi olamazdı . İnternetin bizi nasıl değiştirdiğini düşünürken buluyorum kendimi..
Anti sosyal ağlar kuşkusuz, çevrimiçi küfür İnternetin başlangıcından beri bizimle birlikte, tercihen aşırı şişmiş ve kaba. Çevrimiçi, hararetli bir tartışma için her şey hazır ve şaşırtıcı bir şekilde, konu hayvanların bakımı veya beslenme olduğunda en hararetli tartışmalarla karşılaştım.. En dostane karakterlerin nasıl hayvanlara dönüşebileceği ve kedilerin bakımını veya vegan bir yaşam tarzının faydalarını tartışırken nasıl kutsal bir savaş başlatabileceği, yalnızca benzer düşünen ruhlar için büyük olasılıkla anlaşılabilir olacaktır. Bunun fanatizme dönüşme ve insanların ruhlarını çürütme potansiyeli var.

Devamı için: buradan
 
Üst