Forum Kuralları Forum Kuralları

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AnsweR

Admin
Admin
Katılım
20 Mar 2019
Mesajlar
11
Tepkime puanı
13
Puanları
3
GENEL FORUM KURALLARI

1) Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar yazılamaz, ilgili materyal gönderilemez.

2) Forumda yasal olmayan site adresleri vermek; hack, crack, warez, serial, edonkey isteği içeren mesajlar yazmak; mp3 isteğinde bulunmak; yazılım telif hakları sebebiyle Türkiye'de temsilciliği bulunan firmalara ait korsan yazılım linkleri vermek; site şifreleri dağıtmak; illegal link, içerik ve yazı yollamak kesinlikle yasaktır ve üyelik iptali nedenidir.

3) Forum üzerinde dini, siyasi veya politik görüşler paylaşılabilir fakat propaganda yapılamaz veyahut karşıt görüşlere saygısızlık yapılamaz.

4) Forum üzerinde paylaşılan konular veya mesajların sorumluluğu katılımcılara aittir. Konu veya mesajlardan KOFORUM sorumlu değildir.

5) Katılımcılar KOFORUM üzerinde herhangi bir hak sahibi değildir ve talep edemez.

6) KOForum üzerinde bulunan rumuz, ilk kayıt eden katılımcıya aittir ve herhangi bir kişiye devredilemez veya satılamaz.

7) Rumuz/Nickname şifrelerinin unutulması halinde KOForum sorumlu değildir. Unutulan şifreler kayıtlı e-mail adresine gönderilir. KOForum yönetimi bu durumdan ötürü işlem yapmaz.

8) Forum üzerinde özel mesaj sistemi ile reklam, zararlı içerik, spam gibi mesajlar gonderilemez.

KATEGORI KURALLARI

1) Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri ve diğer dünya devletlerini rencide edici ve bunlara karşı aykırı olan konular açılamaz.

2) Forumda din, dil ve ırk ayrımı ile alakalı olan ve ayrıca propaganda amacıyla açılmak istenen konulara izin verilemez.

3) Kategoriye açılan konulardan tamamen katılımcılar sorumludur. Bununla ilgili 3. şahıslar veya yöneticiler sorumlu tutulamaz.

4) Konu başlığı açılırken Türkçe imla ve dil kurallarına uyulması gerekir. Aksi durumda kategori yöneticilerinin düzeltme hakkı bulunmaktadır.

5) Katılımcılar, Hacking, cracking, warez gibi yasa dışı konularla ilgili başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Oyunlar da dahil olmak üzere herhangi bir yazılım için seri numarası, CD key, crack, keygen gibi bir uygulama isteğinde bulunamazsınız. Bu tür bilgileri/uygulamaları paylaşamazsınız.
Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin yasa dışı kopyalarını (MP3, DivX vs.) paylaşamazsınız. Bu tür isteklerle ilgili başlıklar silinecektir

6) Forumlarda belirlenmiş kategorilere uygun olmayan bir konu açamazsınız. Yeni bir konu açmadan önce daha önce aynı konu'nun açılıp açılmadığını arama butonu ile kontrol ediniz. Aynı konuların bulunması durumunda ise konu başlığı yöneticiler tarafından silinecektir.

7) Forum kategorilerine içeriği gereksiz ve anlamı olmayan konuları açmamaya özen göstermelisiniz. Böyle bir durumda açılan konu başlığı yöneticiler tarafından silinecektir. (Lütfen bakın, yardım edin, çok acil vs.)

8) Konu başlığı altında konu dışına çıkılan mesajlar göndermek yasaktır. Böyle bir durumda mesajlarınız yetkililer tarafından silinecektir. Bu şekilde mesajları sürdürmeniz halinde yetkililerin yaptırım uygulama hakkı bulunmaktadır.

9) Konu başlıkları altında ikili tartışmalara girmek kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumun yaşanması halinde tartışmaya sebep olan mesajlar silinecektir. Ve bu konu da yetkililer üyelere yaptırım uygulama hakkına sahiptir.

10) Kategorilere 3. şahısları rencide edici şekilde konular açamaz ve bu konuda kaba lisan kullanamazsınız.

ÜYE KURALLARI

1) Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız.

2) Forum mesajlarınızda ve imzanızda ortaklık bağlantısı (affiliate linki) yayımlayamazsınız

3) Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderemezsiniz.

4) Üyeler kendi rumuzlarından sorumludur. Rumuzlarda yaşanan herhangi problemlerde sorumluluk rumuz sahibine aittir.

5) Üyeler yazdıkları mesajlardan sorumludur. 3. şahısları veya yöneticileri bu konuda sorumlu tutamaz.

6) Forum moderatörlerinden ve editörlerden özel mesajla teknik destek istemeyiniz. Moderatör ve editörlerimiz teknik destek amaçlı olmayan tüm özel mesajlarınıza açıktır.

7) Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanmaya ve IRC lisanı ile mesaj yazmamaya gayret ediniz. Yöneticilerin uygunsuz kullanımları düzenleme veya silme hakkı bulunmaktadır

8) Forumun huzurunu bozan veya forumda bulunması istenmeyen kişiler, uyarı verilmeksizin ve kurallara bağlı kalarak forumdan uzaklaştırılabilirler.

NOT: KOFORUM, günün şartlarına göre kuralları değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

NOT: Temel kural, forum kuralları sorumluluk olduğundan tüm Katılımcılar kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.


Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst