Frmtr Knight Online

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

HitMachine

Üye
Üye
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
95
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Frmtr Knight Online takılan var mı arkadaşlar. Benim orada üyeliğim var ve çok eski tarihlere dayanıyor. Frmtr güzel yanı, oranın üyeleri çok eski üyeler ve gerçekten bilgili insanlar. Aralarında bir kaç tane zibidi var, her açtığınız konuyla dalga geçerler ama genelde kalite insanlar takılıyor.

Frmtr Knight Online kategorisinde her servere özel bölüm açık. İstediğiniz serverde girip item alış satış yapabilir ya da gb alım satım yapabilirsiniz. Onun dışında genel bölümler var, o sayfa altından Knight Online genel sorunlarınızı, fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Frmtr 'de yer alan pazarcılar da çok eski ve güvenilir insanlardır. Eğer item vs. alacaksanız sorun çıkmaz ama bazıları çok fazla para istiyor. Mesela A satıcısı 20 gb lik itemi B satıcısı 25 gb istiyor. Bazıları gerçekten tok satıcı. Bu yüzden sabırlı davranın ve alacağınız itemin ilanını açın. Satıcılar zaten sizi bulacaktır. İtem sayfanızı ara ara up yapabilirsiniz.

Frmtr Knight Online sayfasını ziyaret etmek isteyen arkadaşlar : https://www.frmtr.com/knight-online/
 

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
Knight Online Frmtr kategorisinde ilktir zaten. Koforum öncesinde Frmtr de bizim reklamlar çıkıyordu, bizim eski siteye gelen üyelerin çoğu da frmtr.com dan gelmiştir. Şu an halen eski üyeler orada takılıyor.

Mesela Knight Online konusunda eleştiriniz varsa Frmtr ya da Koforum'a yazın. NTTGAME resmi forumlarına yazdığınızda mesajlarınız silinebilir :) En güzeli tarafsız forumlara yazmaktır.
 
A

ADALET

Ziyaretçi
KO bölümünü çıkart bildiğin çöp forum. Diğer bölümleri yöneticiler ve yöneticilerin çoklu hesapları ayakta tutmaya çalışıyor. Tavsiye etmiyorum burası gibi yeni açılan bir kaç ko forumu var bunlara sahip çıkmak lazım.
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst