GTA San Andreas Bütün Görevleri Bitirme Hilesi

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
GTA San Andreas tüm görevleri bitirme hilesi. %100 save dosyası sayesinde GTA San Andreas bütün görevleri bitirmiş olacaksınız.

GTA San Andreas oyununda bütün görevleri bitirmek istiyorsanız, size bir hile yöntemi anlatacağız. Bu yöntem sayesinde, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir ve istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Bu yöntem için öncelikle bir %100 kayıt dosyası indirmeniz gerekiyor. Bu dosyayı internetten bulabilir veya aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

%100 kayıt dosyasını indirmek için buraya tıklayınız

Kayıt dosyasını indirdikten sonra, “C:\Belgeler\GTA San Andreas User Files” klasörüne kopyalamanız yeterli. Sonra oyunu açın ve “Load Game” seçeneğine tıklayın. Kayıt dosyasını seçin ve oyunun açılmasını bekleyin.

Artık oyunun bütün görevleri bitmiş durumda. Bütün silahlar, araçlar ve eşyalar sizin. Şehirde istediğiniz gibi gezebilir, uçakla uçabilir, polisle çatışabilir veya sadece eğlenebilirsiniz.

Bu hile yöntemi ile GTA San Andreas oyununu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

GTA San Andreas hileleri isimli konu üzerinden GTA San Andreas oyununda kullanabileceğiniz tüm hileleri görebilirsiniz.
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst