⭐İLK VE TEK⭐ KO1 Battle Royale Official 2 Temmuz 21:00 | Knight Online Forumları

⭐İLK VE TEK⭐ KO1 Battle Royale Official 2 Temmuz 21:00

vatan1st

Üye
Üye
Katılım
22 Haz 2021
Mesajlar
621
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Şimdi bütün bu bilgiler ışığında bizim sizlere sunacağımız Knight Online Battle Royale Sunucusu şu şekilde olacak.
 1. Ötükenin altında Battle-Royale isminde yeni bir sunucu açılacak.
 2. Battle-Royale sunucusuna Ötükende aktif olan hesaplarla girilebilecek. Yani ötükende bir charınızın olması mecburi olacak.
 3. Battle-Royale sunucusunda tıpkı diğer sunuculardaki gibi karakter oluşturup oyuna 1 level başlayacaksınız.
 4. Eğlence burada başlıyor. Battle-Royale sunucusundaki bütün puanlama sistemi Ötyükenin 10 katı fazla olacak.
 5. Exp 10 kat fazla gelecek , 1k exp veren bir mob , 10k exp verecek , 10 k veren 100k verecek. Öğrneğin BDW de 10m olan exp , Battle-Royale sunucusunda 100m olacak.
 6. Drop 10 kat fazla olacak , örneğin bir itemin çıkma olasılığı %4 diyelim. Battle-Royale sunucusnda %40 olacak.
 7. Upgrade oranları 10 kat fazla olacak , örneğin trina ile +8 e basmak %10 , Battle-Royale de %100 olacak . %1 olan +10 oranı , 10 kat artırılarak , %10 olacak.
 8. Etkinlik kazançları Battle-Royale sunucusunda 10 misli verecek aynı anda 1 misli de , ötükendeki karakterinize verilecek otomatikmen. Yani Battle-Royale de kazandığınız bütün event ödüllerinin normal hali ötükendeki karakterinize , 10 misli ise o an Battle-Royale sunucusundaki karakterinize verilecek.Böylece Ötüken sakinleri eğlenirken kazanmaya devam edebilecek ve yanlarına yeni oyuncular katılırken canları sıkılmayacak.
 9. Genel olarak Battle-Royale sunucusu Ötüken sunucusunun 10 kat hızlandırılmış hali olacak. Yani Ötükende 10 saatte kazandığınızı Battle-Royale sunucusunda 1 saatte kazanacaksınız.
 10. Bu şekilde 10 misli hızlandırılmış Battle-Royale sunucusunda kısa sürede ekipman geliştirip , PK Point kazanmaya ve aktif oyuncu sayısına göre belirlenecek ranka girmeye çalışacaksınız.
 11. Örneğin rank elmorad ve karustan 100 kişi olsun. En çok PK Point kazanan 100 elmorad ve 100 karus , Ötükende anında kullanabilecekleri değeri yüksek ödüllerle ödüllendirilecekler. Bu ödüller Battle-Royale bitiminde Ötükene koşa koşa girmeye değecek ödüller olacak. Bu sayede Ötüken, KO1 in Ares"i yapabileceğiz.
 12. Battle-Royale sunucularının ömrü ilk etapta 1 hafta olarak düşündük bu zamanla değişebilir. 1 hafta boyunca 10 kat hızlandırılmış sunucuda ranka girebilmek için kıyasıya mücadele verilecek. Geriye kalan herşey Ötüken ile aynı ve 10 misli olarak düşünebilirsiniz. Herşey coins drobu , pus , herşey Ötükenle aynı ancak exp,drop,upgrade ve benzeri puanlama sistemleri 10 misli fazla.
 13. 1 hafta sonunda Battle-Royale sunucusu kazananlarına ödülleri verilip kapatılacak ve 3-4 hafta kapalı kaldıktan sonra diğer ayın ilk cuma günü başka bir Battle-Royale sunucusu açılana kadar Ötükende kıyasıya mücadele devam edecek.
Bu sistemle birlikte pay-to-win sancısına büyük bir darbe vurmuş olacağız.
Acaba başlasak geç mi kaldık? Bu ve bunun gibi sorulardan kurtulacağız.
Sürekli yeni server isteyen oyuncular hünerlerini gösterip ranka girdikçe Ötükende hiç silinmeyecek değerlere sahip olacaklar ve bu Ötükenin nüfusunu her geçen Battle-Royale sunucunda biraz daha artıracak.
1 haftalık da olsa Battle-Royale sunucuda gb alışverişi tıpk ı Ötüken gibi serbest olacak ve yönetim gb ve item alışverişine müdahil olmayacak.
Battle-Royale rank ödülleri detaylı şekilde ilerleyen tarihlerde açıklanacaktır. Her husus detaylandırılarak anlatılacaktır.

İlk Battle-Royale sunucusu açılıp gidişat görülene kadar yeni sunucu açılışı ertelenmiştir.
Battle-Royale sunucuları Ötükenin nüfusunu artışa geçirmesi halinde hiç bir yeni sunucu açılmayacaktır.


 
Üst