JR 'de Devamlı DC Yiyorum - DC Sorununu Nasıl Çözerim?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Malpin

Üye
Üye
JR girdiğimde dc oluyorum devamlı. Son 4 gündür Jr de hep DC yiyorum. Herhangi makro vs yok genellikle bu slota ve minotaura gelince DC oluyorum. Bu gece de bu mob a öldükten sonra slota gelince DC oldum. PC akşama kadar açık sabaha kadar açık herhangi bir DC sorunu olmuyor arada sırada olanlar hariç.devamli relogta atıyorum . Bu sorunu nasıl halledebilirim acaba. Hesap okçu bu arada.

Knight Online JR Dc Yiyorum - Dc Sorunu

Noob

Üye
Üye
Minör makrosu açıyorsan dc olursun

Malpin

Üye
Üye
herhangi bir makro yok forumlardada araştırdım.5 li ok dışarı ucunca da DC oluyormuş vs bir suru okcuyla ilgili mesele var

Noob

Üye
Üye
Laptop ise kablolu bağlan hocam o zaman. Ne hikmetse bende wifi ile girdim ping girdi dc oldum ve aynı hatayı aldığım çok oldu. Wifi de bazen kopmalar yaşanabiliyor modemden dolayı.

HitMachine

Üye
Üye
Benimde aynı problem var 2 gündür dostum 2 laptop var yan yana biri DC yiyor sürekli çözemedim

Noob

Üye
Üye
Benimde aynı problem var 2 gündür dostum 2 laptop var yan yana biri DC yiyor sürekli çözemedim
Oyunu tekrar kur bence, komple sil ve yeniden kur. İkisi de wifi den bağlanıyrsa, laptop ethernet kartında sorun olabilir. Bir de ağ ayarlarından otomatik ip vermeyin, elle verin. İki laptopun tüm ayarları aynı mı?

kunt

Yeni üye
Üye
Minotaurda 3 5li combo dc attırıyor diye biliyorum

FirLama

Üye
Üye
70 yazıyor hata kodunda. Demek ki problem internet. Size yukarı da arkadaşın dediği gibi kabloyla bağlanıp deneyin ya da elle ip verin pc ye. Bir de öyle deneyin, wifi bazen sıkıntılı, kopmalar oluyor anlık. Eğer cep telefonu hattından girerseniz Turkcell dışında bende çok sorun yaşadım.

PatroN

Üye
Üye
W S tuşlarıyla yürüyorsan güncellemeden sonra onlar da dc yaptırıyor

Malpin

Üye
Üye
W S tuşlarıyla yürüyorsan güncellemeden sonra onlar da dc yaptırıyor
w s yapıp 3-5 ok atıyorum . Onunlada alakalı olabilir o zaman. Okçu mob kesmeden oturması lazım Jr de anlasilan

PatroN

Üye
Üye
bende yapıyor knk priestim unutuyorum w ile yürüyorum falan dc atıyor bana belki ondandır ama 3/5 yaparken aynı anda minor yaptırma fareye o da atıyor dc

Malpin

Üye
Üye
bende yapıyor knk priestim unutuyorum w ile yürüyorum falan dc atıyor bana belki ondandır ama 3/5 yaparken aynı anda minor yaptırma fareye o da atıyor dc
minör kullanmıyorum ki kanka. Zaten bazıları dedi makro kullanmasan bile mousedan oluyor diye . Normal dandik mouse ile girdim yine aynı. Birde minör skili hiç kullanmıyorum

PatroN

Üye
Üye
Valla bro bn kendi yaşadığım sorunu söyledim sebebi nedir bilmem ama bi öyle dene o zaman

Malpin

Üye
Üye
Valla bro bn kendi yaşadığım sorunu söyledim sebebi nedir bilmem ama bi öyle dene o zaman
birde bu foruma konu açmak lazım. Jrde DC olanlar kaldığı yerden devam etsin. Hem bize yazık hem ptye yazık. Dediğin gibi priest DC olsa jr kazanma şansı yarı yariya düşer

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP