JR 'de En İyi Mage Silahı Hangisi?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Diez-Leo

Üye
Üye
JR 'de En İyi Mage Silahı Hangisi? JR 'de yaratıklara ve bosslara en fazla hangi staff damage vurur? Wrath of Erenion mu, Elixir Staff mı, Hell Blood mu yoksa Scorching Staff mı?

Knight Online Staff

Princess

Üye
Üye
ben tanktan yanayım ice garp / lr elysium / flame ron staff tabi +8 olacak bunlar
😃
hem ice ya da lrysen okçulara karşı avantajın oluyor flameysen bütün resistlerden veriyor sana kalmış

HuseyinTurk

Üye
Üye
Normalde aralarında en fazla vuranı hell blood ama int değilsin ron set gelene kadar int oynanmaz geriye 2 seçenek kalıyor sco woe fazla lr yiyorsan woe al geç 50 lr res az değil yarı yarıya da fiyat farkı var scoyla arasında

Malpin

Üye
Üye
Scorc mantıklı fiyat performans woe alanla mob keserken iyidir elixeri kıyasa gerek yok hell blood pahalı gelir mantıklı değil Yeni swlerde

Noob

Üye
Üye
İnt olup elixer varsa paran GB peper dan daha fazla vurursun

PatroN

Üye
Üye
Kardeşim youtube oyun kaptanı kanalı var orda staff karşılaştırma videosu var bul izle en iyi şekilde deneyip anlatıyor tüm staffları görerek tercih etmiş olursun

HitMachine

Üye
Üye
Moba attığın damage flame damage ine ve MP bonus oranına göre artar burda moblara en fazla woe ile vurursun jrde pk için en iyiside scorhingtir . Hem HP hemde dagger verir

FirLama

Üye
Üye
Dostum scorc al geç hell blood elixir int mage itemi woe çöp scorc en iyisi

Diez-Leo

Üye
Üye
Linen setteki mp ve takılardaki magic power bonus damageleri arttırıyomu moba ? Yoksa çalışmıyormu

HuseyinTurk

Üye
Üye
Linen setteki mp ve takılardaki magic power bonus damageleri arttırıyomu moba ? Yoksa çalışmıyormu
hocam ben hem HP set HP takı hem MP set MP takı yaptım sadece flame ring sabit bakıyorum prty hızlı MP geçiyorum baktım prty tirt HP takiliyorum güzelde hasar çıkarıyor solo %20%30 can alıyorum çekerken dün gece 3 mageydik melee moblari kesene biz bosslari kestik dk26 kusurdu deva kestik çıktık

Diez-Leo

Üye
Üye
hocam ben hem HP set HP takı hem MP set MP takı yaptım sadece flame ring sabit bakıyorum prty hızlı MP geçiyorum baktım prty tirt HP takiliyorum güzelde hasar çıkarıyor solo %20%30 can alıyorum çekerken dün gece 3 mageydik melee moblari kesene biz bosslari kestik dk26 kusurdu deva kestik çıktık
hp mp set ve takı sette mesela büyük bossa lich-minotour bunlara vururken hp mp sette damage ne kadar farkediyor

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP