Knight Online 1 Senedir Girmiyordum Charım Hapse Atılmış

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

CrimsonBlade

Yeni üye
Üye
Bir senedir girmediğim karakter hapise atılmış bir seneden sonra geri döndüm anlamadım hangi sebeple nasıl çıkarız bu kodesten.

Princess

Üye
Üye
İtemliyse 1200 kc cekip pusta 999kc satılan itemi alıp istenen moblardan 10 ar tane kesmen gerek sadece r atarak kesiliyor cok mana yiyor eyer item yoksa cıkarmaya deymeyecek bir hesap sa bırak yeni account ac

CrimsonBlade

Yeni üye
Üye
o hesapta item yok üstünde 60 mana var ama diğer serverde karakter var 83 itemli mecbur bunu çıkaracaz çıkarmadan diğerine giremiyoruz sanırım

Princess

Üye
Üye
o hesapta item yok üstünde 60 mana var ama diğer serverde karakter var 83 itemli mecbur bunu çıkaracaz çıkarmadan diğerine giremiyoruz sanırım
evet o charı hapisten cıkarmadan giyer sw lerde giriş yapamassın hata verir youtube yaz hapisden nasıl cılır diye ayrıntılı ve hangi itemi alman gerek puss dan gösteriyor yanlış bişey yapma 1200kc cekmen gerek ve pus da o itemin deyeri 999kc oldunu biliyorum ama

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP