Knight Online Draki Dropları

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Diez-Leo

Üye
Üye
Knight Online draki droplarını merak eden arkadaşlara ayrıntılı bir istatistik sunuyorum. 4 charım var ve uzun zamandır draki farm yapıyorum. Son 1 ayda droplar inanılmaz düştü. Aldığım kayıtları sizle paylaşıyorum.

1 sene önce draki dropları
1 sene önce her chara 2 weapon breaker çıkardı. Yani 4 charla günde 8-10 WB çıkarıyordum.
2 ya da en kötü 3 günde 1 adet superior draki supply box çıkıyordu.
Chiin ve sheller önemsiz olduğundan hesaplamıyorum.

Son zamanlar bu droplar çok düşmüştü ama özellikle son günlerde mi desem bilemiyorum, 4 charla girdiğim drakiden 3-4 Weapon Breaker bile alamıyorum. Geçen gün 4 charla 2 tane aldım mesela, şok oldum. Burası resmen NERF yemiş.

Zaten benim charlar 81 level oldu ve 83 yapıp satmayı düşünüyorum. Benim için draki farm bitmiştir.

HuseyinTurk

Üye
Üye
Draki oynaması çok zevki aslında, ben priest charımla oynuyordum. Int priest ile kolayca kesiliyor bosslar vs. Oynaması da hızlı oluyor. En hızlı mage ile oynanıyor sanırım ama hayatımda mage kullanmadığım için bilmiyorum :) Asas veya warrior ile zor bence, çok fazla pot harcanır ama en iyisi dediğim gibi priestti. 1 senedir girmiyorum ben, dropları da bilmiyorum. Level kasmak için kullanıyorum son zamanlar, exp için yani. Eskiden wb çıkarmak için girdiğim çok oluyordu. Nerflendiyse kötü olmuş, acaba merak ediyorum Manticore ne durumda? Nerf yedi mi? Resmen orası mafyanın eline düşmüştü :)

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP