Knight Online Harpy Dropları - Harpy'den Ne Düşer?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

HitMachine

Üye
Üye
Harpy dönenler yazabilir mi arkadaşlar? Harpyden ne düşüyor? Harpy ve Raven Harpy dönüş güzel droplar düşüren varmı? Saatlik ne kadar kar bırakır?

PatroN

Üye
Üye
Raven 3 char günde 50 Md shard ib ii buss MS vs. atıyor. 3 char dönüyoruz biz arkadaşlarla ama normal harpy kar ettirmez, sanmıyorum.

Ares

Üye
Üye
Genie parasına yazık bu arada 24 saatte 20md atıyor saati 1m’e bile gelmiyor ilk çağda köleler daha çok kâr ediyordu.

HitMachine

Üye
Üye
Ts olmadan dönülmüyor zaten :) Bir de ts masrafı var.

PatroN

Üye
Üye
Ts olmadan dönülmüyor zaten :) Bir de ts masrafı var.
20 saatte ortalama 30-35 md aliyorum ts basıyorum ama gelen para ts kitap karşılıyor. + Coinsten karda birakiyor.
Gelen md satmayip upgrade yaparsan kar güzel bırakıyor. Boş slot olmadığından mecbur harpy

HitMachine

Üye
Üye
Peki yorum yapan arkadaşlara sormak isterim nerede farm yapsın millet ne yesinler

Ares

Üye
Üye
tüm getirisi olan slotlar dolu itemli karakterler, 8pcler, makrolar. Farm atıcam diyorsan solo en fazla saatte 2 - 4m kasarsın. Ondada ks ve ts basman gerekiyor yani uğraş vereceksin.

HitMachine

Üye
Üye
normaldir sağlam ekipler neresi iyiyse orada farm atar, cz isi amelelik sağlam itemli ekibin yoksa Bi o yana Bi bu yana gider gelirsin

Ares

Üye
Üye
aynen öyle o yüzden saat 4m için işkence çekeceğim bir tane +6 md denerim yada gider en kötü fabric 7 atarım daha seri ve verimli coin elde edilir.

HitMachine

Üye
Üye
mesela kanka iyi dediğin slotlar hangisi getirisi olan slotlar ?
aynen öyle o yüzden saat 4m için işkence çekeceğim bir tane +6 md denerim yada gider en kötü fabric 7 atarım daha seri ve verimli coin elde edilir.
mesela kanka iyi dediğin slotlar hangisi getirisi olan slotlar ?

Ares

Üye
Üye
bana kalırsa eğer gerçekten farm atıcam diyorsan mastodon aoc sg gerisi hikaye. Ama işte o slotlarda yüklü miktarda para yatıran kişiler farmlıyor şahsen ben aoc u tamamen unuttum orası benim için farm slotu değil imkanı yok solo bir kişinin oradakilerden slot alması Adam şuan yeni swlerde 9 item +lı takı ile farm atıyor. Çift slot dönersen saatlik 13-15m getiriyor. Ama ks si polemiği darlaması bitmez czde

PatroN

Üye
Üye
Saatte 1md atıyor şansa bazen 2 oluyor. 2 saatte 2 kere ts basıp 500k harcıyor 2md 2m adam iki saatte 1.5m kasıyor. YouTube videosundan özeniyorlar karakter diziyorlar sonra saatte 1.5m ile farm yaptığını düşünüp zevk alıyor

HitMachine

Üye
Üye
ciddimisin ben kalkti diye kasmiyodum :)

Ares

Üye
Üye
hocam yanlış anlama ben hala kasıyorum aktif ii ve ib attı

HitMachine

Üye
Üye
kanka iron bow ve iron impact harpyden kalkti sadece raven harpy

PatroN

Üye
Üye
evet ama masraftan genie, genie hammer, pet veya peri, premium günlük masrafınıda düşmen gerekiyor. Tüm bunların toplamında çok kurtaracağını düşünmüyorum.

Noob

Üye
Üye
Ekstra olarak İron bow ve Iron Impact atıyor 5-6 adet onları da ezik busla +3 yapıp arada +6 ya deniyorsun işte geçerse günlük 1gb bırakıyor

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP