Knight Online JR Çift Char Priest Sokma ve Küfür

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Princess

Üye
Üye
Katılım
7 Mar 2023
Mesajlar
30
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Bu akşam yine JR'deydik ve yine çift char prieste denk geldik. Aslında sadece bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz, ancak insanların pişkinliği ve küfürleri beni gerçekten rahatsız ediyor.

Videoya kaydetmek zorunda kaldım, ancak maalesef GM abilerimizin ceza vermesi için 20 gün beklememiz gerekecek.

Ayrıca oyunda bir "vote" sistemi var ve geçen gün afk olan bir priesti uyardım diye adam beni oyundan atmak için voteledi.

Oyunda her şey çok karışık ve haksızlık var.

Sayın yetkililer, lütfen bu afklere bir çare bulun. Hızlı ve etkili bir çözüm bekliyoruz. Çünkü 20 gün sonra kim bilir neler olacak.

LVL ve NP'ye göre partileri eşleştirirseniz belki biraz daha rahatlayacağız.
 

CrimsonBlade

Yeni üye
Üye
Katılım
19 Mar 2023
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Evet, maalesef oyuncuların karşılaştığı bu tür sorunlar oyun deneyimini olumsuz etkileyebilir ve hatta oyundan soğumalarına neden olabilir. Bu tür sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması önemlidir ki oyuncular keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilsinler. Umarım yetkililer bu sorunlar üzerinde çalışıyorlardır ve kısa sürede bir çözüm bulurlar.
 

Diez-Leo

Üye
Üye
Katılım
3 Mar 2023
Mesajlar
61
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Evet, dediğiniz gibi Jr'deki çift çar girişi sorunu ciddi bir şekilde ele alınmalıdır. Önerdiğiniz yöntemlerden biri olan aynı IP adresinden farklı karakterlerin girişini engellemek iyi bir fikir olabilir. Yan çarlar üzerinden yapılan haksız avantaj sağlama işlemlerinin önüne geçmek önemlidir.

Yan çarlardan yararlanmak istemeyen ve adil bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için bu tarz düzenlemeler yapılması gereklidir. VPN, telefon modemi ile giriş gibi yöntemlerin de engellenmesi doğru olacaktır.

Bu tür önlemlerin alınması durumunda oyuncular daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayacak ve oyunun adil bir şekilde oynanması sağlanacaktır. Umarım yetkililer bu sorunları hızlı bir şekilde çözmek için çalışmalarını sürdürüyorlardır.
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst