Knight Online Mobil

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

HitMachine

Üye
Üye
Knight Online mobil oynayan var mı? Ben uzun zamandır cep telefonundan oynuyorum ama geçenlerde makro kurdum telefona, basit bir makro ama öyle ahım şahım değil. Diğer gün bir baktım ban yemişim, hiç bu şekilde ban yiyen oldu mu yoksa bana mı denk geliyor böyle şeyler :) O kadar da kasmıştım charı.

Diez-Leo

Üye
Üye
Hiç oynamadım ama duydum, telefonda pek sarmaz gibime geliyor :) Ha işte çalışanlar filan için iyi ama nasıl oynanıyor ki, nasıl pk yapılıyor.

Malpin

Üye
Üye
Lvl, farm olayı çok zor bende başladım hevesim kırıldı geri çıktım. Telefondan knight oynanmaz bence :)

Noob

Üye
Üye
Beyler knight online mobil nerden indiriyoruz? Download adresini versenize, denemek istiyorum bende :)

HitMachine

Üye
Üye
Orada kasıcagınıza girin gercek knighta emek verin. Bişiler yaparsınız. Boktan işlerle ugrasıyorsunuz

HitMachine

Üye
Üye
vakit öldürmek işte kanka ya zor ama işte sardı
Çok berbat bir oyun, yöneticiler oyunu tamamen para üstüne kurmuşlar nornal kinght ta para basmadan gene jr ft bdw gir kendini cevirirsin. Burada hiç bir bok yapamazsın zamanında ekip olarak oynadık, baya sağlamdık 64 lwl 59 lwl 68 lwl charlar var elimde. 9 md ler 9 ib ler 9 chtinler bastim oyun hep surekli geri alındı, yok şöyle oldu yok böyle oldu et ten boktan bir oyun sakin bulaşmayın, vakit kaybı exp okadar zorki görev bile yok.

FirLama

Üye
Üye
İtem bulmak çok zor değil mi ben mi bulamadım. Okçu açtım crosbow düştü onunla nereye kadar gidebilecem bilemedim bende sildim

PatroN

Üye
Üye
offical başlayana kadar bıraktık biz knka bu aralar offical açılır o zaman dön sende

Diez-Leo

Üye
Üye
öyle yapayım kankam bende

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP