Knight Online Start Gelmiyor - Sunucu Birleşimi Ne Zaman?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Kuafor

Üye
Üye
Arkadaşlar start geliyor mu sizde? Bakım ne kadar sürecek, sanırım sunucu birleşimi yapılıyor.
Sizce ne zaman açılır?

PatroN

Üye
Üye
Start herkeste yok, bakım var lütfen şu discordu ve forumu takip edin artık.
Devamlı aynı sorular soruluyor :) Discord üzerinden baksanıza bro.

Princess

Üye
Üye
Çıkayım da biraz yeşil çimlere dokunayım :D

Diez-Leo

Üye
Üye
Bu giden premiumlar ne olacak bende onu anlamıyorum insanların birsürü kaybı oluyor telafi yok

HuseyinTurk

Üye
Üye
Bu giden premiumlar ne olacak bende onu anlamıyorum insanların birsürü kaybı oluyor telafi yok
insanlar 3-5 gün söver ve sonra her şey unutulur eski düzene girer. Eroin bağımlılığı gibi bir şey, yeter ki oyun açılsın. Her şey düzelir

Malpin

Üye
Üye
Uyuşturucudan beter bu oyun. Eminim evde olanlar oyun kapalı diye can sıkıntısından patliyordur.
Bi bakım bu kadar sürmemeli 20 yıllık server artık birşeyleri çok iyi bilmeniz gerekiyor veya res öncesi ne kadar gelmeceğini bildirin insanlar beklemek zorunda kalmasın

Son düzenleme:

HitMachine

Üye
Üye
abi gerçekten şu bakımlarda giden 7-8 saat 10 saat pre surelerini hesaplayan bunun derdine düşen varmı yoksa yukardakı muhabbet gırgırına mı yanı 1 aylık pre alıyorsun hıc mı oyundan cıkmıyorsun pre gidiyor dıye ?

HuseyinTurk

Üye
Üye
genie de kaldırılsın millet zaten koxper bi nefes alamiyoruz sizde yorulmayın bizde :D 5 tane pc aldim farm yapayim diye koxpsuz slot yok

Ares

Üye
Üye
genie de kaldırılsın millet zaten koxper bi nefes alamiyoruz sizde yorulmayın bizde :D 5 tane pc aldim farm yapayim diye koxpsuz slot yok
Kankam kalkması gereken genie değil daha sıkı bir yönetim emeğe biraz daha saygı duyulması gerekiyor

PatroN

Üye
Üye
1- 6. sunucular kapanacak 2- aset e ibex gelecek 3- yeni sunuculara bifrost canavarları ve boro barlog gelecek 4- çöp slotları coin düşürülecek tahmini bunlar gelir beyler not alın

Ares

Üye
Üye
1- 6. sunucular kapanacak 2- aset e ibex gelecek 3- yeni sunuculara bifrost canavarları ve boro barlog gelecek 4- çöp slotları coin düşürülecek tahmini bunlar gelir beyler not alın
mübarek nostradamus sanki :D

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP