Knight Online Yeni Kayıt Olurken Zero ve Agartha Çıkmıyor?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Noob

Üye
Üye
Knight Online yeni kayıt işlemi yapıyorum ama Zero ve Agartha serverleri gözükmüyor. Sadece Pandrora ve Felis sunucuları çıkıyor. Zero sunucusunda başlamak için ne yapmam lazım?

PatroN

Üye
Üye
Geçiçi olarak bu sunuculara giriş kapanmış. Çok fazla talep olduğundan ya da kalabalık olduğu için Zero sunucusu ve Agartha sunucularına kayıt olamıyoruz maalesef.

Noob

Üye
Üye
Ben sırf Zero sunucusuna girmek için account açmıştım, ne olacak şimdi. Boş yere uğraştırdılar, böyle saçmalık olmaz.

PatroN

Üye
Üye
NTTGame web sitesinde açıklama var dostum. Yeni sunucularda dengeyi sağlayabilmek ve bekleme süresini en aza indirmek için böyle bir şeye başvurmuşlar. Bazı serverler de 500 kişi sayarken bazılarında 100 kişi ya da 50 kişi sayıyor. Oyuncular tek bir sunucuya kaymasın ve eşit dağılsın diye böyle bir şey yapmışlar. Sanırım sen gb pahalı diye ya da en son bu server açıldığı için burada acc açmak istiyorsun ama maalesef şu an imkansız. Belki önümüzdeki günlerde açarlar bilemiyorum. Sitelerinde geçici bir süre durdurulduğu yazıyor. Bence takipte kalmasın. Duyurular bölümünü takip ederek ya da Twitter üzerinden takip ederek, açıldığında haber alabilirsiniz.

Noob

Üye
Üye
Eyvallah dostum saolasın, neyse bekleyelim o zaman.

U

ufuk

Ziyaretçi
bende ön kayıt yaptım agartha pandora ve felis var zero yok peki net olarak ne zaman zero geri gelir net bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ??

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP