✅ PlatoonGaming.com ✅ İPHONE X ÖDÜLLÜ ⭐ Light Farm HOMEKO | OFFICIAL 22.01.2021⭐ - 21:00 ONLİNE | ⭐ | Knight Online Forumları

✅ PlatoonGaming.com ✅ İPHONE X ÖDÜLLÜ ⭐ Light Farm HOMEKO | OFFICIAL 22.01.2021⭐ - 21:00 ONLİNE | ⭐

alibeybolat

Yeni üye
Üye
Katılım
9 Ocak 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Merhaba,
PLATOON GAMİNG OYUNCULARI,

Bildiğiniz üzere 2020 yılı itibariyle sistemi ile hizmet vermeye başladık. +1000 Online ile CYPHER sunucumuzun ardından AQUA sunucumuzu sizlere sunabilecek olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Yeni sistem alt yapısı ve birbirinden değerli yeni özellikler ile sizleri alışılmış LİGHT FARM sunucuların bir tık ötesine taşıyarak daha uzun ömürlü ve daha eğlenceli bir sunucu hazırlıyoruz.

● Platoon Gaming 3. Yılına özel açacağımız 'AQUA' sunucumuzun hazırlıkları şuanda bütün hızıyla devam ediyor.

● 'AQUA' sunucumuz hakkında daha ayrıntılı tüm bilgilere Forum ve Facebook sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

820382048205

RESMİ HESAPLARIMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN !


Platoon Gaming olarak database sistemlerimizi hazır olarak almak yerine her şeyi kendimiz sorunsuz şekilde ekledik. Bu eklentiler saatlerce test edildi ve bir sorunla karşılaşılmadı. Kısacası hazır bir databasemiz yoktur. Game Master ekibimiz olgun ve tecrübeli olup database ile ilgili tüm konulara yardımcı olabilecek bilgiye sahiptir. Oyuncuların istediği item, görev, skill, düzenleme ekibimiz tarafından onaylandığı taktirde kısa bir süre içinde databaseye eklenebilir. Ekibimiz tarafından ayarlanmış İllegal programlar için özel olarak geliştirdiğimiz ban ve koruma sistemiz mevcuttur. Yani hilenin önüne bi nebze olsada geçebildik. Ekibimiz sürekli çevrimiçi olup ekstra olarak Facebook ' tan bizimle 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Platoon Gaming Yönetimi olarak, Yeni AntiCheat ile HOMEKO Sunucusunda bir çok yenilik ile birlikte
sizlere tamamen sorunsuz ve bugsuz bir oyun sunma çabasındayız.


#SENYOKSAN1KİŞİEKSİĞİZ
#EVDEKALBİZDEKAL

© 2020 All Rights Reserved. Platoon Gaming and K2GUARD System, Inc.
 
Üst