PUBG Mobile yeni oyun Modları ortaya çıktı | Knight Online Forumları

PUBG Mobile yeni oyun Modları ortaya çıktı

PatroN

Admin
Admin
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
55
Tepkime puanı
4
Puanları
8
Konum
İstanbul
Geniş oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile, yeni oyun modları ve haritalarıyla oyun deneyimini geliştiriyor. Death Race modu, Erangel haritasında karlı bir bölge ve bir sonraki güncellemeyle diğer yeni özelliklerle beraber oyuna yeni oyun modları getiriyor.PUBG Mobile Death Race modu geliyor
PUBG Mobile ekibi sadık oyuncuları mutlu etmek için bir süredir oyuna sürekli olarak yeni içerikler ekliyor. Son birkaç ay boyunca, yeni oyun modları ve Team Deathmatch modu için yepyeni bir harita geliştiren ekip, oyuncuların eğlenmesi için birçok yeniliği yakında Beta güncellemesinde ortaya çıkaracak.

Sürümü 0.16.0 olarak adlandırılan güncelleme, oyuna üç büyük yenilik getirecek. Mr.GhostGaming tarafından ortaya konan bilgilere göre, bunlardan biri, oyuncuların PUBG evreninde rasgele dolaşmaları için muhtemelen EvoGround bölümünün altında yeni bir oyun modu olacak. Orijinal Erangel haritası ayrıca önümüzdeki festival sezonu ile eşzamanlı yeni bir güncelleme alacak. Daha gerçekçi bir atış deneyimi isteyen oyuncular için oyuncuların bakış açısını istediği gibi değiştirmesini sağlayan yeni ayarlar da bulunuyor.

Yeni Death Race modu, oyuncuların araçları kullanan takımlarda savaşmasına izin verecek. Bu araçlar ağır silahlarla donatılacak ve oyuncular rakiplerini elemeden yarışı kısa bir sürede tamamlamak zorunda kalacak.

Geçen yıl, oyunculara üçüncü şahıs ya da birinci şahıs perspektifinde oynama imkanı verilmesiyle beraber, bu ayarı oyunu oynarken görünümü değiştirmenin bir yolu yoktu. 0.16.0 sürümü ile artık anında bu modlar arasında geçiş yapmayı mümkün kılacak.

Bir yıl önce karlı Vikendi haritasının ortaya çıkmasından sonra, bu yıl için geliştiriciler Erangel haritasına da kar getirdi. Erangel’in bir sonraki güncelleme ile karlı dağlar, kayak teleferiği ve kayak tahtaları ile tamamlanan karlı bir versiyonu olacak.

Kaynak : İnternethaber
 
Üst