PUBG Mobile

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
PUBG Mobile hakkında bilgiler. PUBG Mobile şekilli isimler, download ve indirme linkleri, hassasiyet ayarları gibi konularda bilgiler verilmektedir.

PUBG Mobile Hakkında Bilgi

PUBG Mobile, PlayerUnknown's Battlegrounds'un mobil sürümüdür. Battle Royale türünde bir oyundur ve Tencent Games tarafından geliştirilmiştir. Oyuncular, diğer oyuncularla karşı karşıya gelerek hayatta kalmaya çalışırlar. Oyun, ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştür ve hızlı bir şekilde popüler hale gelmiştir.

Oyunda 100 oyuncu, bir adaya düşerler ve silah ve ekipman toplayarak sağ kalma mücadelesi verirler. Oyunun amacı son hayatta kalan kişi ya da takım olmaktır. Oyun aynı zamanda birçok farklı oyun modu sunar, bu modlar arasında bireysel, takım, deathmatch gibi seçenekler yer alır.

PUBG Mobile, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak oyun içindeki bazı özellikler için gerçek para harcamak gerekebilir.

PUBG Mobile


PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?

PUBG Mobile UC hilesi kısaca para kazanma hiledisidir. Bu gibi yasak olan işlemler, oyunun kurallarını ihlal eder ve oyuncular için ciddi sonuçları olabilir. Bu tür faaliyetler, hesabın kapatılması veya yasal sorunlar gibi sonuçlar doğurabilir. Oyunda başarılı olmak için, emek vermek ve zaman ayırmak gereklidir. Doğal yöntemlerle kazanılan UC'ler (oyundaki para birimi), oyuncuların keyifle oyunun tadını çıkarmalarını sağlayacaktır.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile'da hassasiyet ayarları, oyun deneyimini büyük ölçüde etkileyebilir. Oyuncuların tercihlerine göre hassasiyet ayarlarını değiştirmek mümkündür. Aşağıdaki adımları takip ederek PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını değiştirebilirsiniz:
 1. Oyunu açın ve ana menüye gidin.
 2. Ayarlar (Settings) seçeneğine tıklayın.
 3. Kontroller (Controls) seçeneğine tıklayın.
 4. Daha sonra, Hassasiyet (Sensitivity) bölümüne erişmek için Üst Tarafa Kaydır (Swipe Up) seçeneğine tıklayın.
 5. Hassasiyet ayarlarınızı değiştirin.
Burada 3 farklı hassasiyet modu bulunmaktadır: Kapsamlı (Scope), ADS ve Genel (General). Bu modlar, oyun içindeki farklı durumlar için farklı hassasiyet ayarlarına sahiptir. Kendi tercihlerinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

Ayrıca, daha gelişmiş ayar seçenekleri için Gelişmiş Seçenekler (Advanced Settings) bölümüne erişebilirsiniz. Burada, her bir hassasiyet modu için ayrı ayrı X ve Y eksenleri için ayarlamalar yapabilirsiniz. Bunlar, daha ince ayarlar yapmanızı sağlar ve oyun deneyiminizi daha da kişiselleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile İsimleri Şekilli
 1. 𝓢𝓱𝓪𝓻𝓴𝓼𝓽𝓪𝓻
 2. 🆂🅷🅰🅳🅾🆆🅵🅸🆁🅴
 3. 彡Sнαdσω彡
 4. 『S』『h』『a』『d』『o』『w』
 5. S♛H♛A♛D♛O♛W
 6. ᔕᕼ丅ᗩᖇᛕᔕ丅丅ᗩᖇ
 7. ꧁༺☬SHΔDOW☬༻꧂
 8. ΣHΛDӨVV
 9. ѕнα∂σωℓєѕѕ
 10. 【S】【h】【a】【d】【o】【w】
 11. 𝐒𝐮𝐫𝐟𝐛𝐨𝐲
 12. 🆂🆄🆁🅵🅱🅾🆈
 13. 𝕊𝕌ℝ𝔽𝔹𝕆𝕐
 14. 彡SURFB0Y彡
 15. 『S』『U』『R』『F』『B』『O』『Y』
 16. S♛U♛R♛F♛B♛O♛Y
 17. ᔕᑌᖇℱᗷOY
 18. ꧁༺☬SURFB0Y☬༻꧂
 19. 𝚂𝚄𝚁𝙵𝙱𝙾𝚈
 20. 【S】【u】【r】【f】【B】【o】【y】
 21. 𝐃𝐄𝐕𝐀𝐒𝐓𝐀𝐓𝐎𝐑
 22. 🆃🅴🅰🅼🅳🅴🆅🅰🆂🆃🅰🆃🅾🆁
 23. 𝔻𝔼𝕍𝔸𝕊𝕋𝔸𝕋𝕆ℝ
 24. 彡𝕋𝕖𝕒𝕞𝕕𝕖𝕧𝕒𝕤𝕥𝕒𝕥𝕠𝕣彡
 25. 『D』『E』『V』『A』『S』『T』『A』『T』『O』『R』
 26. D♛E♛V♛A♛S♛T♛A♛T♛O♛R
 27. ᗪEᐯᗩᔕ丅ᗩ丅Өᖇ
 28. ꧁༺☬DEVASTATOR☬༻꧂
 29. 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐪𝐮𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲
 30. 🆃🆁🅰🅽🆀🆄🅸🅻🅸🆃🆈
 31. 𝕋ℝ𝔸ℕ𝕊𝕊𝕌𝕀𝕃𝕀𝕋𝕐
 32. 彡𝕋𝕣𝕒𝕟𝕢𝕦𝕚𝕝𝕚𝕥𝕪彡
 33. 『T』『R』『A』『N』『Q』『U』『I』『L』『I』『T』『Y』
 34. T♛R♛A♛N♛Q♛U♛I♛L♛I♛T♛Y
 35. ᑕᖇOᔕՏԵՕ
PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

PUBG Mobile, ilk olarak Çin'de 2018 yılında Mart ayında piyasaya sürüldü. Daha sonra aynı yılın Aralık ayında uluslararası olarak yayınlandı. Oyunun yayınlanmasıyla birlikte, mobil oyun endüstrisinde büyük bir etki yarattı ve kısa sürede dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya başlandı. PUBG Mobile, hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak indirilebilir.

PUBG Mobile Download & İndir

PUBG Mobile Pc İndir
: https://www.gameloop.com/tr/game/action/pubg-mobile-on-pc
PUBG Mobile Android İndir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig&hl=tr&gl=US
PUBG Mobile iOS İndir : https://apps.apple.com/tr/app/pubg-mobile/id1330123889?l=tr
 
Son düzenleme:

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst