Redmi Note 10 Pro Galeri Uygulamasından Dolayı Aşırı Çok Şarz Yiyor

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

HuseyinTurk

Üye
Üye
Redmi note 10 pro aniden bu şekilde galeri uygulamasından dolayı aşırı şarj yemeye başladı.
Yedekleme kapalı sorun neyden kaynaklı acaba?

Malpin

Üye
Üye
Fotoğrafları yedekle verileri sil fotoğraflar silinmiyordur büyük ihtimalle de riske girme

HuseyinTurk

Üye
Üye
Fotoğrafları yedekle verileri sil fotoğraflar silinmiyordur büyük ihtimalle de riske girme
Denedim galeri uygulamasında sorun var yine pilden yemeye başladı. Galeri uygulamasını kullanmıyorum . Güncelleme kaldırıp durmaya zorladım düzeldi .

Noob

Üye
Üye
Galeri uygulamasına yönelik bir güncelleme ya da farklı bir uygulama üzerinden güncelleme yaptınız mı? Bence ayarlar- uygulamalar'dan galeri bulup güncelleme kaldırın. Sonrasında sistem uygulama üzerinden tekrar güncelleme yapın. Sorun çözülür diye düşünüyorum.

HuseyinTurk

Üye
Üye
Galeri uygulamasına yönelik bir güncelleme ya da farklı bir uygulama üzerinden güncelleme yaptınız mı? Bence ayarlar- uygulamalar'dan galeri bulup güncelleme kaldırın. Sonrasında sistem uygulama üzerinden tekrar güncelleme yapın. Sorun çözülür diye düşünüyorum.
Denicem sistem uygulama üzerinden güncelleme nasıl yapıcam

Noob

Üye
Üye
Önce ayarlardan galerinin alt solda ''güncelleme kaldır'' bölümü var, bunu yapın. Ardından da ayarlar-sistem uygulama güncelleme üzerinden galeri güncellemesi yapın. bende de note 10 Pro 8/256 var bu tarz sorunla karşılaşmadım ekran süresi olarak da 6-7 saat veriyor.

HuseyinTurk

Üye
Üye
bendede 6 7 saat veriyordu ama dün aniden galeri fazla şarj yemeye başladı %100 şarjım telefonu hiç kullanmama rağmen 5 saat içinde % 5 şarja indi . Dediğiniz gibi yaptım %100 şarj yapıp bakıcam değişme olcak mı

Noob

Üye
Üye
Tamam bir deneyin, tahminimce sonuç olumlu olacaktır. Yazarsaniz iyi olur sonucu.

Ares

Üye
Üye
telefondan memnun musun hocam. Almayı düşünüyoruz da. Artı ve eksileri nelerdir? Bizde redmi note 9 pro telefonda böyle bi sorunla karşılaştık ancak reset atınca düzeldi bizimki

HuseyinTurk

Üye
Üye
telefondan memnun musun hocam. Almayı düşünüyoruz da. Artı ve eksileri nelerdir? Bizde redmi note 9 pro telefonda böyle bi sorunla karşılaştık ancak reset atınca düzeldi bizimki
Ben memnunum. Fakat sorunuzu cevaplamadan şunu bilmem gerekir. Telefonu kullanım amacınız nedir? Yani oyun için mi alıyorsunuz, kamerası için mi vs vs... Öncelik söylerseniz ona göre daha net yorum yapabilirim.

Ares

Üye
Üye
Ben memnunum. Fakat sorunuzu cevaplamadan şunu bilmem gerekir. Telefonu kullanım amacınız nedir? Yani oyun için mi alıyorsunuz, kamerası için mi vs vs... Öncelik söylerseniz ona göre daha net yorum yapabilirim.
öncelik sosyal medya YouTube fotoğraf ve dizi platformlari. Çok sık olmasa da arada bir oyun

HuseyinTurk

Üye
Üye
öncelik sosyal medya YouTube fotoğraf ve dizi platformlari. Çok sık olmasa da arada bir oyun
o zaman fazlasıyla işinizi görür. Fotoğraf çekimi iyi yeterli, kaliteli ve net fotoğraf çektiğini söyleyebilirim. Cihaz stabil, hızlı işlemler yapabiliyor. Ses kalitesi gerçekten fiyatının çok üzerinde. Bataryası da 1 güne yetiyor. Bahsettiğiniz özellikler için kesinlikle tavsiye ederim.

HuseyinTurk

Üye
Üye
Güncellemeyi kaldırdım galeri uygulaması durmaya zorladım şarj eskisi gibi oldu pil kısmında galeri gözükmüyor. Ya güncelleme ile alakalı yada galeride sıkıntı var Google baktım discordda resim video indirince bu şekilde yapıyormuş 2 gün önce discord indirmiştim sildim ama resim video bulamadım.

Malpin

Üye
Üye
Güncellemeyi kaldırdım galeri uygulaması durmaya zorladım şarj eskisi gibi oldu pil kısmında galeri gözükmüyor. Ya güncelleme ile alakalı yada galeride sıkıntı var Google baktım discordda resim video indirince bu şekilde yapıyormuş 2 gün önce discord indirmiştim sildim ama resim video bulamadım.
Yani sonuç olarak telefon düzeldi ve sonradan yüklediğiniz programı kaldırdınız. Sevindim sizin adınıza, güle güle kullanın cihazı.

HuseyinTurk

Üye
Üye
Yani sonuç olarak telefon düzeldi ve sonradan yüklediğiniz programı kaldırdınız. Sevindim sizin adınıza, güle güle kullanın cihazı.
Tam da düzeldi denmez mesela kamera ile fotoğraf çekince galeri tekrar aktif oluyor ve yeniden şarj yemeye başlıyor arkadaşta var aynı model onda yok sorun. Google baktım discord ile alakalı olduğu yazılmış ama discorddan gelen video resim bulamadım sorun durmaya zorlayınca düzeliyor tekrar açana kadar

Malpin

Üye
Üye
Siz benim dediklerimi yaptınız mı? Şu anki batarya grafiği atar mısınız?

HuseyinTurk

Üye
Üye
yaptım her yolu deniyorum ama nafile

samsung batarya grafigi

Malpin

Üye
Üye
Klasik, olması gereken görüntü bu olmalı. Sizin galeri uygulamasında kesinlikle sorun var.

143

HuseyinTurk

Üye
Üye
Evet bende sorunu çözemedim neyden kaynaklanıyor bilmiyorum . Galeriyi zorla durdurunca normale dönüyor ama bu iş öyle olmaz bilmiyorum ne yapacağımı

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP