Zero Serveri Neden Açıldı? Bence Kapatılsın !

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sniper

Yeni üye
Üye
Yaptığınız şey tamamen insanları kandırma politikasına dönüştü insanlardan yeni sw vaadiyle çarları dizdirttiniz emek zaman para harcattınız şimdi ZERO. pandora ve diğer svlere kaydı olan oynayamacak diyorsunuz zero serverinde 2 ay sonrada kimse oynayamayınca kendi yasağınızı kaldırıp insanları oraya çekiyorsunuz
her beğeni bi destek olsun görsünler yetkililere ulaşsın gerçek oyuncuların benimle aynı fikirde olduğu kanaatindeyim.

Deep

Yeni üye
Üye
Ya işte ne güzel item dizmişsin at pk nı bak keyfine neden server değiştireceksin ki. Zeroya ben 10 hesap ön kayıt oldum sırf talep çok olsun geri adım atmasınlar diye

love

Yeni üye
Üye
bu telaşenizi anlamıyorum adamlar 4. Sunucu suan hazır duruyor gerekirse açıcaz dedi 400 500 sıra bekliyoruz demekki gerekiyor du hem bu sunucunun size ne zararı oldu canım anlamadimki yok senin gelmicegin bir sunucu için neden böyle şeyler yaziyorsunuz benim şahsi düşüncem felis agarta solo takılanlar için çöp tüm çılgın upgradeciler bu 2 sunucuda ekipler desen almış başını gitmiş ben felise kayıt olmusdum elini kolunu sallayan petrolcu kuyumcu aşiret çocukları orda kendimce çok yanlış bir seçim yaptığımı sorgularken adamlar zeroyu patlattı bakın arkadaşlar ekibiniz varsa elinize 3.5 bir şey koyduysanız zeroya gelmeyin kötülemeyinde bu iş en çok sabah 8 akşam 6 çalışıp sonrasını oyuna vakit ayıranlara yaradı saygı duyun kimseyi olan biten ilgilendirmez bu işleri salın.

AnsweR

Admin
Admin
zeronun üstüne 10 sw acilsada o sirayi bekliceksin sen sanıyorsun millet zeroya atlocak tavuk ekmek tayfa et dönere gecebilsin diye çoğu şeye atlıyor zero alcildiktan 3 gün sonra GB eşitlenir

love

Yeni üye
Üye
Farmla uzakdan yakından alakam yok zeroyu ben açmadım geçiş sebebim farm değil kimsenin kazancına söz etmem beni ilgilendirmez hiç farmer slotu darlamadım hiç ks atmadım ben bu oyunu evde zaman geçirmek için oynuyorum 100 m ye 1000 tl vermem oyundan gelcek olan paraya da ihtiyacım yok tamamen vakit geçirmek için oynuyorum şu gb fiyatları olsun basılan itemler olsun zerre ilgimi çekmiyor canım isterse gb alir upgrade yaparım yerse takılırız yoksa solo devam canım isterse beklerim sıra istemezse alt f4 atarim gozume gelmez prenin gitmesi bitmesi telaş yok kafamda soru ısareti yok macro yok pedal yok fren yok Hep tekdüze her şey dümdüz

PatroN

Üye
Üye
Farmla uzakdan yakından alakam yok zeroyu ben açmadım geçiş sebebim farm değil kimsenin kazancına söz etmem beni ilgilendirmez hiç farmer slotu darlamadım hiç ks atmadım ben bu oyunu evde zaman geçirmek için oynuyorum 100 m ye 1000 tl vermem oyundan gelcek olan paraya da ihtiyacım yok tamamen vakit geçirmek için oynuyorum şu gb fiyatları olsun basılan itemler olsun zerre ilgimi çekmiyor canım isterse gb alir upgrade yaparım yerse takılırız yoksa solo devam canım isterse beklerim sıra istemezse alt f4 atarim gozume gelmez prenin gitmesi bitmesi telaş yok kafamda soru ısareti yok macro yok pedal yok fren yok Hep tekdüze her şey dümdüz
sonuna kadar katılıyorum şuan geldim Pandora 1 380 sayıyor haklısın iyi oldu ve en güzeli de zero olacak gibi geliyor en azından yayıncılar belli servere gitti

Ares

Üye
Üye
Bugüne kadar hep bizim yanımızda durdular sanki
😂
ne değiştide şimdi bu yazıyı yazdın . Adamlar tabikide kesesini düşünecek . Adamlar sizin itemlerinizin ve gb leriniz TL değerini umursamadıklarını açıkladılar. Oyun için oyun oynamazsan böyle her adımda ağlarsın .

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP