Android Knight Online Tarzı Benzeri Oyunlar

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Diez-Leo

Üye
Üye
Android Knight Online tarzı benzeri oyunlar üzerine bir araştırma yaptım arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Knight Online Mobil versiyon var, cep telefonlarından oynayabiliyoruz. Ben oynadım bir süre ama biraz zor geldi, pc daha kolay olduğundan pek te ısınamadım açıkcası. Bu oyuna knight online benzeri diyemeyiz tabi, tıpa tıp aynısı :)

Black Desert Mobile

Android Knight Online Tarzı Benzeri Oyunlar : Black Desert Mobile

Bu oyunun bilgisayar versiyonu da bulunuyor. Knight Online benzeri bir oyun olan Black Desert Mobile, MMORPG tarzının en iyilerinden bence. Knight Online ile bire bir aynı bir oyun değil ama oldukça benzer özellikler var. Knight Online oyununu sevenler bence bu oyunu da beğenecekler. Sesleri ve müzikleri çok iyi olan bu oyunda detaylı karakter oluşturma da bulunuyor.

Adventure Quest

Android Knight Online Tarzı Benzeri Oyunlar Adventure Quest

Kendinize özel karakter oluşturup, zindanlarda baskınlar yapabileceğiniz güzel bir MMORPG oyunu daha. Knight Online severler için hem pc de hem mobilde oynayabilecekleri bir oyun. Oyundaki oyuncularla sohbet edebilir ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz.

Dungeon Hunter 5

Gameloft tarafından çıkarılan bir oyun. Oyunda canavarları avlıyor ve karakterinizi kişiselleştirebiliyorsunuz. Uzun zamandır piyasada olan ve bilinen bir oyundur. Android cihazınızla istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Aurcus Online

Bu oyun Asobimo firması tarafından yapılmış ve bir çok oyuncusu bulunan sağlam bir MMORPG oyunudur. Özellikle grafik açısından sizi tatmin edebilecek bir oyun. Oyunda pvp savaşlar, boss savaşları gibi bir çok farklı bölüm var.

Celtik Heroes

One Thumb Mobile Ltd tarafından çıkarılan Celtik Heroes, milyonlarca oyuncusu bulunan çok sağlam bir MMORPG oyunudur. Oyunda takımlar kurabilir ve destansı savaşlar yapabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsizdir.

Arcane Legends

Arcane Legends oyunu da MMORPG tarzı içerisinde en çok oynanan ve en sevilen oyunlardan bir tanesidir. Google Play üzerinden indirerek oynayabileceğiniz bu oyunda toplamda 3 sınıf bulunuyor. Her sınıfın farklı özellikler ve her sınıfın yetenek ve süper güçleri geliştirilebiliyor. Oyunu ister CO-OP isterseniz PVP modunda oynayabilirsiniz.

Tavsiye edeceğiniz oyunlar varsa bu konunun altına yazabilirsiniz :)

PatroN

Üye
Üye
Güzel çalışma teşekkürler, eğer Android olmayacaksa Rise Online var tabiki herkes biliyordur bunu da :D Yine de söylemek istedim.
Mesela browser oyunlarda gladiatus da iyidir, bir ara bayağı oynadım, zevkliydi.

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP