Archery King Online - Ok Atma Oyunu

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Archery King online ok atma oyunu hakkında bilgiler. Archery King nasıl oynanır ve Archery King benzeri alternatif oyunlar. Archery King hilesi var mı? Oyunu hızlı ilerleme, para kazanma hakkında ip uçları.

Archery King Hakkında Bilgi

Archery King, Miniclip tarafından geliştirilen bir mobil oyunudur. Oyuncuların ok atma becerilerini test etmelerine ve dünya çapındaki diğer oyunculara karşı yarışmalarına olanak tanır.

Oyunda farklı mekanlarda hedefler üzerinde ok atmanız gerekiyor ve her seviye daha da zorlaşıyor. Ayrıca oyuncuların kendi özel yayları ve oklarına sahip olmalarına izin verilir ve bu eşyaların gücünü ve doğruluğunu yükseltmek için oyun içi para harcanabilir. Archery King, iOS ve Android cihazlarında ücretsiz olarak indirilebilir.

Archery King Online - Ok Atma Oyunu

Archery King Nasıl Oynanır?

Archery King oyunu oldukça basit bir şekilde oynanabilir. Oyuna başladığınızda, size hedeflerin olduğu bir bölüm gösterilir ve bu hedeflere doğru ok atmanız gerekiyor.

Oyun ekranının alt kısmında bir nişangah ve bir ok bulunur. Nişangahı kaydırarak atış yapmak istediğiniz yere getirin ve ardından oku serbest bırakın.

Oyun farklı seviyelerden oluşur ve her seviyede hedefler daha da zorlaşır. Ayrıca her seviyede belirli bir sayıda puan toplamanız gereken hedefler vardır.

Oyuncular ayrıca kendi yay ve oklarını seçebilirler. Bu eşyaların gücünü ve doğruluğunu yükseltmek için oyun içi para harcanabilir.

Archery King oyunu aynı zamanda dünya genelindeki diğer oyunculara karşı yarışmanıza da olanak tanır. Online modda diğer oyuncuların skorlarına karşı yarışabilirsiniz.

Archery King Benzeri Alternatif Ok Atma Oyunları

Archery King sevdiyseniz size benzeri oyunlar önerebilirim. Genelde aynı mantığa sahiptir bu oyunlarda.
  1. Bowmasters
  2. Stickman Archer Online
  3. Wild Hunter 3D
  4. Tower Archers
  5. Arrow.io
  6. Archery Elite
  7. Archery Go
  8. Archery Battle
  9. Archery World Tour
  10. Archery Club: PvP Multiplayer

Gezgin

Yeni üye
Üye
Archery King hilesi var mı dostum ya? Bende oynuyorum ama ilerlemek çok zor, sabırsız bir insanım :) Şöyle tüm bölümlerin bittiği bir Archery King apk var mı tavsiye edebileceğin?

PatroN

Üye
Üye
Archery King hilesi var mı dostum ya? Bende oynuyorum ama ilerlemek çok zor, sabırsız bir insanım :) Şöyle tüm bölümlerin bittiği bir Archery King apk var mı tavsiye edebileceğin?
Maalesef dostum, tavsiye etmiyorum apk li oyunları. Ben android üzerinden indirip oynuyorum oyunu. O tür siteler var ama telefonuna zararlı dosya bulaşma riskini göze alma bence. Yasal değil çünkü.

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP