Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test Et

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
244
Tepkime puanı
9
Puanları
18
Konum
İstanbul
Birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın test etmek istiyorsan aşağıdaki direktifleri dikkatli şekilde okuyun. Birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın test etmek için onun davranışlarını, sözlerini ve yaptıklarını gözlemlemelisin.

Birinin seni sevdiğini gösteren bazı davranışlar şunlardır: Senin yanındayken doğal davranması, seni gördüğünde mutlu olması, sana hülyalı bakışlar atması, senin yanındayken sersem gibi davranması ve sen üzüldüğünde o da üzülmesi.

Birinin seni sevdiğini gösteren bazı sözler şunlardır: Seninle ilgili iltifatlar etmesi, seninle gelecek planları yapması, sana duygularını açıkça ifade etmesi ve sana güvenmesi.

Birinin seni sevdiğini gösteren bazı eylemler şunlardır: Seninle vakit geçirmek için çaba göstermesi, seninle fiziksel temas kurması, senin için küçük sürprizler yapması, senin ilgi alanlarına saygı duyması ve senin için fedakarlık yapması.

Bu ipuçlarından herhangi birini veya birkaçını karşındaki kişide görüyorsan, büyük ihtimalle seni seviyordur :)
 

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.


Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst