Elma Yiyen Yılan Oyunu

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
Elma yiyen yılan oyununu indirerek bu eğlenceli oyunda vakit geçirebilirsiniz. Cep telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza indirebileceğiniz elma yiyen yılan oyunu hakkında bilgiler.

Yılan Oyunları Hakkında Genel Bilgi

Yılan oyunu, birçok kişinin çocukluğunda oynadığı klasik bir oyundur. Bu oyunda, yılanı kontrol ederek ekranda beliren elmaları yemeye çalışırız. Her elma yediğimizde yılanımız biraz daha uzar ve oyun zorlaşır. Kendi kuyruğumuza veya duvarlara çarpmadan mümkün olduğunca çok elma yemeye çalışırız.

Bu basit ama eğlenceli oyunun birçok versiyonu vardır. Bazılarında yılanın rengi, hızı veya şekli değişir. Bazılarında ise farklı yiyecekler, engeller veya bonuslar bulunur. Örneğin, solucan oyunu, yılan oyununun bir çeşididir. Bu oyunda, solucanımızı büyütmek için noktaları yeriz. Ayrıca diğer oyuncuların solucanlarıyla da rekabet ederiz.

Yılan oyunu, hem beceri hem de strateji gerektiren bir oyundur. Yılanımızın hareketini iyi planlamalı ve risk almalıyız. Aynı zamanda, reflekslerimizi de geliştirir. Yılan oyunu, her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir oyundur.

Elma Yiyen Yılan Oyunu


Yılan Oyunları

Eğer siz de yılan oyununu seviyorsanız, internet üzerinden birçok farklı yılan oyunu bulabilirsiniz. Örneğin, Oyunkolu.com, Rekoroyun.com veya Poki.com gibi sitelerde yüzlerce yılan oyunu seçeneği vardır. Bu sitelerde hem klasik hem de modern yılan oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Yılan oyunu, zamanın nasıl geçtiğini unutturan bir oyundur. Eğer siz de bu eğlenceli oyunu denemek isterseniz, aşağıdaki linkten cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Oyun İsmi : Hungry Snake

 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst