Gardenscapes

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

FirLama

Üye
Üye
Katılım
26 Şub 2023
Mesajlar
39
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Gardenscapes oyunu hakkında bilgiler. Gardenscapes nasıl oynannır ve oyunda nasıl ilerlenir? Gardenscapes benzeri ve alternatifi olan oyunlar ve Gardenscapes indirme linkleri.

Gardenscapes Hakkında Bilgi

Gardenscapes, Playrix Games tarafından geliştirilen bir mobil oyunudur. Oyuncuların, bahçe düzenlemesi yaparak çeşitli bölümleri geçmeleri gerekiyor. Oyunda, bahçede bulunan çeşitli nesneleri bir araya getirerek kombinasyonlar yapmanız gerekiyor. Bu şekilde, bölümleri tamamlayarak yeni eşyalar ve bitkiler kazanabilirsiniz.

Oyunun genel amacı, bahçeyi eski haline getirmek ve onu tekrar canlandırmaktır. Bunun için, görevler tamamlanmalıdır. Görevler genellikle, belirli bir sayıda bitki veya eşya toplama, farklı renklerdeki taşları patlatma, oyuncakları toplama vb. gibi aktivitelerden oluşur.

Oyunda ayrıca sosyal özellikler de mevcuttur. Arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir, onların bahçelerini ziyaret edebilir ve hediyeler alışverişi yapabilirsiniz. Gardenscapes, hem iOS hem de Android cihazlar için indirilebilir ve ücretsiz oynanabilir.

Gardenscapes


Gardenscapes Oyununda Hızlı İlerleme İpuçları

Oyunda ilerlemek için yapabileceğiniz bazı ipuçları ve püf noktaları
 1. Her bölümde verilen görevleri dikkatlice okuyun ve hangi nesneleri toplamanız gerektiğini veya hangi kombinasyonları yapmanız gerektiğini anlayın.
 2. Bölümleri mümkün olduğunca az hamle ile tamamlamaya çalışın. Hamlelerinizi dikkatli bir şekilde planlayın ve boşa harcamayın.
 3. Bölümlerde kullanabileceğiniz güçlendiricileri doğru zaman ve yerlerde kullanın. Örneğin, patlama etkisi yaratan bombaları bir araya getirerek daha büyük patlamalar oluşturabilirsiniz.
 4. Oyunda kazandığınız paraları ve yıldızları doğru bir şekilde kullanarak bahçenizi geliştirin. Daha fazla para ve yıldız kazanmak için mümkün olduğunca çok bölümü tamamlayın.
 5. Bir bölümü birkaç kez deneyip başarılı olamazsanız, oyuna ara verin ve daha sonra tekrar deneyin. Sabırlı olun ve stratejinizi değiştirerek farklı yaklaşımlar deneyin.
Gardenscapes İndir

Gardenscapes İndir Android
: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playrix.gardenscapes&hl=en_US
Gardenscapes İndir iOs : https://apps.apple.com/us/app/gardenscapes/id1105855019
Gardenscapes İndir Pc : https://www.bluestacks.com/tr/apps/puzzle/gardenscapes-on-pc.html

Gardenscapes Alternatifi Benzeri Oyunlar
 1. Homescapes
 2. Township
 3. Fishdom
 4. Matchington Mansion
 5. Family Zoo: The Story
 6. Lily's Garden
 7. Manor Cafe
 8. Wildscapes
 9. My Cafe: Recipes & Stories
 10. Farmville 2: Country Escape
 

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.


Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst