GTA San Andreas Sigara İçme Hilesi : Bir Bu Eksikti :)

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
GTA San Andreas Sigara İçme Hilesi: Oyunun Eğlenceli Yönleri

GTA San Andreas, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve 2004 yılında piyasaya sürülen bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur. Oyun, 1990'ların başında San Andreas eyaletinde geçer ve oyuncu, eski bir çete üyesi olan Carl Johnson'ı (CJ) kontrol eder. CJ, annesinin öldürülmesinin ardından Los Santos'a döner ve çetesini yeniden kurmaya çalışırken polis, diğer çeteler ve devlet ajanlarıyla karşı karşıya gelir.

GTA San Andreas Sigara İçme Hilesi

Oyunun en büyük özelliklerinden biri, oyuncunun istediği gibi San Andreas'ın geniş haritasını keşfedebilmesi ve çeşitli aktivitelere katılabilmesidir. Oyuncu, araba çalabilir, silah satın alabilir, kumar oynayabilir, spor yapabilir, yemek yiyebilir ve hatta sigara içebilir. Evet, yanlış duymadınız. GTA San Andreas'ta sigara içmek mümkün.

Sigara içmek için özel bir hile kodu yoktur. Bunun yerine, oyuna bir mod yüklemeniz gerekir. Modlar, oyunun orijinal dosyalarını değiştirerek veya ekleyerek oyunun işleyişini veya görünümünü değiştiren küçük programlardır. GTA San Andreas için binlerce mod vardır ve bunlardan biri de sigara içme modudur.

Sigara içme modu ile CJ, sigara içebilir ve sigarasını söndürebilir. Sigara içmek için 1 ve 9 tuşlarına basmanız yeterlidir. Sigarayı söndürmek için ise 7 tuşuna basmanız gerekir. Sigara içmek CJ'nin sağlığına zarar vermez, ancak sigara dumanı çevreye yayılır ve bazı karakterlerin tepkisini çekebilir.

Sigara içme modunu indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:


Modu kurmak için indirdiğiniz dosyayı açın ve SitSmokeDrink.cs dosyasını CLEO klasörüne kopyalayın. CLEO klasörü, oyunun kurulu olduğu dizinde bulunur. Eğer CLEO klasörü yoksa, önce CLEO 4 programını indirmeniz ve kurmanız gerekir. CLEO 4 programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:


Sigara içme modu, GTA San Andreas'ın eğlenceli yönlerinden biridir. Oyunun gerçekçiliğini arttırır ve CJ'nin karakterine uygun bir aktivitedir. Ancak unutmayın ki sigara sağlığa zararlıdır ve gerçek hayatta sigara içmemeniz tavsiye edilir.
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst