GTA San Andreas Tofaş Modu

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
GTA San Andreas Tofaş Modunu indirerek oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. GTA San Andreas Tofaş Modu hakkında bilgiler ve indirme linkleri.

GTA San Andreas Hakkında

GTA San Andreas, 2004 yılında Rockstar Games tarafından yayınlanan ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesi olan bir video oyunudur. Oyun, 1990'ların başında San Andreas eyaletinde geçer ve oyuncu, çeşitli görevleri yerine getirerek hikayeyi ilerletir. Oyunun en büyük özelliklerinden biri de modlanabilir olmasıdır. Mod, oyunun orijinal içeriğini değiştiren veya ekleyen bir yazılım parçasıdır. Modlar sayesinde oyuncular, oyunu kendi zevklerine göre kişiselleştirebilir ve farklı deneyimler yaşayabilirler.

GTA San Andreas Tofaş Modu

Tofaş modu, GTA San Andreas için yapılmış popüler bir moddur. Tofaş, Türkiye'nin en eski ve en sevilen otomobil markalarından biridir. Tofaş modu sayesinde oyuncular, oyun içinde Tofaş marka araçları kullanabilir ve modifiye edebilirler. Mod, Tofaş'ın çeşitli modellerini içerir, örneğin Şahin, Doğan, Kartal, Murat 131 ve daha fazlası. Modun kurulumu için özel bir program olan GGMM (GTA Garage Mod Manager) kullanılır. GGMM ile istenilen aracın dosyaları indirilir ve oyunun klasörüne atılır. Böylece oyun içinde aracı bulmak ve kullanmak mümkün olur.

Tofaş modu, GTA San Andreas'ın Türkiye'deki hayranları tarafından çok beğenilir ve sıkça kullanılır. Mod, hem nostalji hem de eğlence sunar. Modun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Siz de GTA San Andreas oynamak ve Tofaş modunu denemek isterseniz, aşağıdaki linklerden gerekli dosyaları indirebilirsiniz.

GGMM indirme linki: https://www.gtainside.com/sanandreas/tools/14089-ggmm-gta-garage-mod-manager/download/
Tofaş modları indirme linki: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars-227/latest/2/
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst