Homescapes

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

FirLama

Üye
Üye
Katılım
26 Şub 2023
Mesajlar
39
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Homescapes oyunu hakkında bilgiler. Homescapes hızlı can kazanma. Homescapes bilgisayar da oynanır mı? Homescapes oyununu download ve indirme linkleri üzerinden indirebilir ve Homescapes benzeri alternatif oyunları inceleyebilirsiniz.

Homescapes Hakkında Genel Bilgi

Homescapes, Playrix Games tarafından geliştirilen bir mobil puzzle oyunudur. Oyuncular, ana karakter Austin'in yardımıyla eski ve yıpranmış bir malikaneyi restore etmek için çeşitli görevleri yerine getirmelidirler. Görevler, eşleştirme bulmacalarını tamamlamak, odaları dekore etmek, yeni mobilya ve dekorasyon öğeleri satın almak gibi çeşitli aktiviteleri içerir.

Oyun, kullanıcı dostu arayüzü, renkli grafikleri ve animasyonları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, oyunda yer alan karakterlerin ilginç hikayeleri ve diyalogları da oyuncuların oyun deneyimini daha keyifli hale getirmektedir. Homescapes, iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Homescapes


Homescapes Can Hilesi var mı?

Homescapes gibi oyunlar online olduğu için hile yapımı kurallara aykırıdır. Hile kodlar online olmayan, single player modlarda olur. Örneğin GTA gibi oyunlarda single modda hileler girerek silah, araba vs. kazanabilirsiniz ama Android tabanlı oyunlarda bu tür hileler olmamaktadır. Yine can kazanmanın bazı püf noktaları vardır.

Homescapes'te canlar, her biri 30 dakikada bir olmak üzere toplamda beş adet olarak yenilenir. Ancak, oyuncular canlarını daha hızlı bir şekilde yenilemek isteyebilirler. Bunun için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz:
 1. Facebook arkadaşlarınızla bağlantı kurun: Homescapes'i Facebook hesabınızla bağlayarak, Facebook arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız size can gönderebilir ve siz de onların taleplerini karşılayarak ekstra can kazanabilirsiniz.
 2. Satın alın: Homescapes'te canlarınızı hızlıca yenilemek isterseniz, oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz. Mağazada farklı fiyat aralıklarında can paketleri bulunmaktadır.
 3. Görevleri tamamlayın: Oyunda belirli görevleri tamamlamak, can kazanmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok görev tamamlayarak canlarınızı yenileyebilirsiniz.
 4. Bekleyin: Son olarak, canlarınızın yenilenmesi için bekleyebilirsiniz. Her 30 dakikada bir bir can kazanacağınızı unutmayın
Homescapes Bilgisayar'da Oynanır mı?

Evet, Homescapes PC'de oynanabilir. Oyunun resmi olarak bilgisayar sürümü olmasa da, Android emülatörleri veya iOS simülatörleri gibi üçüncü taraf yazılımlar kullanarak Homescapes'i bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Android emülatörleri, bilgisayarda Android işletim sistemini çalıştırmanıza izin verir ve Homescapes'i Google Play Store'dan indirerek doğrudan bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Öte yandan, iOS simülatörleri, bilgisayarda iOS işletim sistemini çalıştırmanızı sağlar ve Homescapes'in iPhone veya iPad sürümünü simüle ederek oynamanıza olanak tanır.

Her iki yöntem de Homescapes'i bilgisayarda oynamak için oldukça popüler ve yaygın olarak kullanılır.

Homescapes İndir Download

Homescapes İndir Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playrix.homescapes&hl=tr&gl=US&pli=1
Homescapes İndir iOs : https://apps.apple.com/tr/app/homescapes/id1195621598?l=tr
Homescapes İndir Pc : https://www.bluestacks.com/tr/apps/casual/homescapes-on-pc.html

Homescapes Benzeri Alternatif Oyunlar
 1. Gardenscapes
 2. Township
 3. Fishdom
 4. Matchington Mansion
 5. My Home - Design Dreams
 6. House Flip with Chip and Jo
 7. Dream House Days
 8. Happy Home - Design & Decor
 9. Home Design Makeover!
 10. Homecraft - Home Design Game
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst