Knight Online Levo Bu Paraları Nereden Buluyor?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Diez-Leo

Üye
Üye
Levo'nun oynadigi hesap şuan satsa 550 bin TL ediyor ve her zaman upgrade yapıp binlerce lira zarar ediyorlar aksam 35 bin lira çöp oldu hepsi yandı bu olaylar nasıl oluyor nasıl bu kadar çok para harcıyorlar.

Princess

Üye
Üye
Var öyle metin 2 dede vardı adam her yayında 10 binden aşağı harcamiyor genellikle yurt dışında oturuyor bunlar bide sponsor falan herhalde

HuseyinTurk

Üye
Üye
Yav zaten Levo Byno üzerinden NTT destekli bastığı hiçbir upgrade kar edemiyor adam dünyaları yakıyor. Ntt direk destek verse diğer yayıncılarda dahil herkes tepki göstercek. Bynı üzerinden yağdırıyorlar. Diğer 3 sw yi bitirdiler binlerce oyuncusu var 3 sw nin pus masrafı vs var yakında gb fiyatı pusu zor karşılayacak gene aynı senaryo. Zeroyu diğer 3 sw tercih ettiler. Rise da gb ye bak bu yeni swlerden çok önce açıldı istikrar bozulmadı hiç gb koruyorlar adamlar.

Princess

Üye
Üye
Kendisi söylüyor oyunu bıraktım yöneticiler beni oynamam için geri çağırdı. Kim bilir neler vadettiler. Pus masrafı yok ee ayağına kadar item getirenler var adama bunlara basmak düşer. Gayet keyifli cepten bir şey çıkmıyor ki

HuseyinTurk

Üye
Üye
Oyun yoneticileri,gerek metin2 gerek knight gibi oyunlar hep boyle insanlara item,esya verir. Oyun zaten verdiğini fazlasiyla geri alıyor bynogame bu kadar parayi karsilayamaz Levonun kitlesi o kadar buyuk kitle degil bynogame kazancini etkilemez levonun kitlesi.

Malpin

Üye
Üye
Kanka bu tür kişilerin zaten aylık gelirleri 400 500 bin belki daha fazla hem bu paraları emin ol kendisi cebinden harcamıyordur levo öyle knightı seven birisi değil işte destekler sponsorluklar ne kadar gösterilmesede nttgame alttan alttan yüklü miktarda cash desteği veriyor... Günde dgl 35 bin 100 bin yaksa koymaz

Princess

Üye
Üye
Kanka bu tür kişilerin zaten aylık gelirleri 400 500 bin belki daha fazla hem bu paraları emin ol kendisi cebinden harcamıyordur levo öyle knightı seven birisi değil işte destekler sponsorluklar ne kadar gösterilmesede nttgame alttan alttan yüklü miktarda cash desteği veriyor... Günde dgl 35 bin 100 bin yaksa koymaz
nttgame nin kesinlikle desteği var insanları item basmaya para harcatmaya teşfik ediyor.

Malpin

Üye
Üye
nttgame nin kesinlikle desteği var insanları item basmaya para harcatmaya teşfik ediyor.
kesinlikle değil %100 var çünkü o kdr trinalar kendi cebinden veya bynogameden gelmez .. Ben şuna eminim ki 1 tl cebinden çıkmıyor üstüne maaş alıp bu oyunu oynuyor çünkü levo pek knightı seven birisi değil

Princess

Üye
Üye
kesinlikle değil %100 var çünkü o kdr trinalar kendi cebinden veya bynogameden gelmez .. Ben şuna eminim ki 1 tl cebinden çıkmıyor üstüne maaş alıp bu oyunu oynuyor çünkü levo pek knightı seven birisi değil
aynen zaten oyunculuk olarak da bakiyorum pek birşeyi yok cz de bakiyorum sağa dola dolaniyor zevk alarak oynayan adam kendini belli eder yani.

Noob

Üye
Üye
Bu oyunda tek sponsor olunup aktif yayıncı desteği olmasını istediğim eleman domenicodur hem oyunu biliyor hem oyundan keyif alıyor hem de keyif aldırıyor bu herif parasında yolunda . Şu herife verilen desteği yarısı keşke domenicoya verilse makro vs sanki oyunda tek o mu makro kullanıyor herifin oyun görüşü bilgisi karakter analizi levodan 1500 kat daha iyi pk sını saymıyorum bile

Diez-Leo

Üye
Üye
Bu oyunda tek sponsor olunup aktif yayıncı desteği olmasını istediğim eleman domenicodur hem oyunu biliyor hem oyundan keyif alıyor hem de keyif aldırıyor bu herif parasında yolunda . Şu herife verilen desteği yarısı keşke domenicoya verilse makro vs sanki oyunda tek o mu makro kullanıyor herifin oyun görüşü bilgisi karakter analizi levodan 1500 kat daha iyi pk sını saymıyorum bile
o adam yayın açmıyor hırsız falan dediler bazıları evlendi diyor harbiden o izletiyordu

Princess

Üye
Üye
o adam yayın açmıyor hırsız falan dediler bazıları evlendi diyor harbiden o izletiyordu
kesinlikle harika oyuncuydu. Ama bit hırsızlığına karıştı. Sence bu konudan yargılanan ve ses kayıtları ifşa olan adama destek verirler mi?

HuseyinTurk

Üye
Üye
sizi anlamıyorum kanka yeminle adam yıllarca macroydu değilim dedi ntt yayınında rezil etti kendini, bit hırsızlığı desen var. Neden dürüst olan insanı sevmiyorsunuz onu anlamıyorum adam iyi oynamıyordur ama en azından neyse onu söylüyor ki elle senin domenico abini kestiği ws’si var levonun aç izle derim Vega’da olması gerekiyor
🙂
yada ondan öncesi

HipHop09

Yeni üye
Üye
Güncel piyasa değer 1.1 milyon TL :) ByNoGame Sponsor bildiğim kadarıyla...

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP