Knight Online Trade Açma

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Knight Online trade açma hakkında bilgiler. Knight Online trade kaç levelde açılır ve nasıl açılır?

Knight Online trade 35 levelde açılır.
Knight Online trade açmak için premium üyelik almalısınız ya da doğrulama yapmalısınız.
Aksi takdirde trade açılmaz.

Knight Online Premiumsuz Bedava Trade Açma Yöntemi

Knight Online nttgame.com/tr/account/game_services linki üzerinden hesabıma girerek de trade açabilirsiniz ama en az 5 npoint olması gerekiyor. Buradan "oyun hizmetlerine" giriyoruz ve Sms doğrulama yapıyoruz.

Knight Online Trade Açma

Trina Kaç Levelde Satılır?

Ayrıca Trina gibi bazı itemleri 35 levelde satamazsınız. Trina'yı pazara koymanız için en az 54 level olmanız gerekiyor.

Kuafor

Üye
Üye
Benim şöyle bir sorunum var. Bilgili kişilerden lütfen yardım bekliyorum. Destanda sıfır çar açtım trade açılsın diye de 400 cash yükledim ama sanırım birde 35 level sınırı var imiş. Şimdi YouTube dan bakıyorum da oyunda sifirim öğretici ve gelistirici video bulamadım ve oyun çok karışık tek başıma çözemem diye korkuyorum. Amacım para kazanmak, onu açıkça söyleyim. Bana oyunu öğretici YouTube kanalı tavsiye edebilir misiniz, kendimi oyunda geliştirmek istiyorum.

HitMachine

Üye
Üye
Benim şöyle bir sorunum var. Bilgili kişilerden lütfen yardım bekliyorum. Destanda sıfır çar açtım trade açılsın diye de 400 cash yükledim ama sanırım birde 35 level sınırı var imiş. Şimdi YouTube dan bakıyorum da oyunda sifirim öğretici ve gelistirici video bulamadım ve oyun çok karışık tek başıma çözemem diye korkuyorum. Amacım para kazanmak, onu açıkça söyleyim. Bana oyunu öğretici YouTube kanalı tavsiye edebilir misiniz, kendimi oyunda geliştirmek istiyorum.
Knightta 35 level ol öteye gitme etkinlik flan gireyim deme ana avrat din kitap hala kaportacı düz giderler . Pazar tek yol al sat yap sürekli pusta 360 cashlik menicias official list coupon var aldığın zaman bütün itemlerin satış fiyatını(max 21gb) ve alış fiyatını(max 21 gb) listeler . Oyunda pazarcılık gerçek hayatta ki meyve sebze pazarcılığı gibi sürekli takip edersen aylık min 2-3 lira cebine atarsın öğrendikçe 5-6 lara kadar çıkar birde iletişimin güzel olsun sürekli müşterilerin olabilir.

Ama trina gibi itemleri arkadaşında dediği gibi 54 levelde satabiliyorsun sanırım.

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP