Lost Ark Türkçe Yama

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Lost Ark Türkçe yama var mı arkadaşlar? Bazı kişileri gördüm Youtube'de Türkçe yama kurmuşlar, temiz ve çalışan Türkçe yama linki verirseniz sevinirim.

HitMachine

Üye
Üye
Lost Ark Türkçe yama ben bir ara indirdim ama sorun yaşadım dostum.
Çok fazla kullanmanı tavsiye etmiyorum.
İngilizce kullanarak oyna bence, takıldığın yerlerde translate vs. bakarsan zamanla alışıyorsun.

Noob

Üye
Üye
Bir çok sitede Lost Ark Türkçe yama diye başlıklar açılmış ama hiç birinde indirme işlemi yapmıyor. İndirsen bile büyük ihtimal bozuk dosyalardır ya da ne bileyim sürümüne göre uyumlu olmayabilir.

Bir tane Youtube videosu var, istersen onu izle, eleman Türkçe yapmış ama alttaki yorumları okudum, ilerleyen süreçte sorun yaşamış o da. Yani Türkçe yama şu an için sıkıntı.

PatroN

Üye
Üye
Lost Ark Türkçe yama ben bir ara indirdim ama sorun yaşadım dostum.
Çok fazla kullanmanı tavsiye etmiyorum.
İngilizce kullanarak oyna bence, takıldığın yerlerde translate vs. bakarsan zamanla alışıyorsun.
İngilizcem kötü dostum, bilmiyorum maalesef.
Translate yaparken oyunun zevki kaçar ya, ne bileyim tr yamalı oyunları seviyorum :)

HitMachine

Üye
Üye
İngilizcem kötü dostum, bilmiyorum maalesef.
Translate yaparken oyunun zevki kaçar ya, ne bileyim tr yamalı oyunları seviyorum :)
İngilizce bilmen gereken bir şey yok. MMO veya MMORPG oynamışsan, oyunun ne anlama geldiğini az çok biliyorsundur zaten. Ancak oyunun hikayesini tam olarak anlamak istiyorsan, biraz daha çaba harcaman gerekebilir.

Malpin

Üye
Üye
Online bir oyuna Türkçe yama yapmanın, ban yeme riski nedeniyle mümkün olmadığını düşünüyorum. Oyun şirketleri, hile veya mod kullanımının yanı sıra yasadışı yamaların da kullanımını engellemeye çalışıyorlar. Bu nedenle, oyunu orijinal dilinde oynamak daha güvenli bence.

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP