Mağaza Programı Teknikpos

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
244
Tepkime puanı
9
Puanları
18
Konum
İstanbul
Merhaba, bu yazıda sizlere mağaza programı olarak kullandığımız Teknikpos'u tanıtmak istiyorum. Teknikpos, perakende sektörü için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür. Teknikpos ile mağazanızın tüm işlemlerini kolayca yönetebilir, stok takibi, satış raporları, müşteri ilişkileri, kampanyalar ve daha birçok özelliği kullanabilirsiniz.

Teknikpos'un en büyük avantajlarından biri de bulut tabanlı olmasıdır. Bu sayede mağazanızın verilerine internet bağlantısı olan her yerden erişebilir, güncellemeleri otomatik olarak alabilir ve veri kaybı riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Teknikpos ayrıca çoklu mağaza yönetimine de imkan tanır. Eğer birden fazla mağazanız varsa, tek bir merkezden tüm mağazalarınızın durumunu takip edebilir, stok transferi, fiyat güncelleme, kampanya oluşturma gibi işlemleri merkezi olarak yapabilirsiniz.

Teknikpos'un kullanımı da çok kolaydır. Dokunmatik ekran uyumlu arayüzü sayesinde satış personeliniz hızlı ve pratik bir şekilde satış yapabilir, müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunabilir. Teknikpos ile ayrıca farklı ödeme yöntemlerini de destekleyebilirsiniz.

Nakit, kredi kartı, banka kartı, QR kod, mobil ödeme gibi seçenekleri kullanabilir, müşterilerinize esneklik sağlayabilirsiniz. Teknikpos ile mağazanızın verimliliğini ve karlılığını arttırabilir, rekabet gücünüzü yükseltebilirsiniz.

Eğer siz de Teknikpos'u denemek isterseniz, web sitemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz. Teknikpos ile mağazanızın geleceğine yatırım yapın!

Site Adresi : https://www.teknikpos.com/
 

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.


Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst