Moy 6 the Virtual Pet Game

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
Moy 6 the Virtual Pet Game oyunu hakkında bilgiler. Moy 6 nasıl oynanır ve nasıl indirilir? Moy 6 oyununa benzer alternatif hayvan besleme oyunları.

Moy 6 Hakkında Bilgi

Moy 6, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir sanal evcil hayvan simülasyon oyunudur. Oyuncular, sevimli bir hayvan olan Moy'u besleyip büyütürken, onunla etkileşimde bulunarak eğlenebilirler.

Oyuncular, Moy'un ihtiyaçlarını karşılamalı, onu beslemeli, suyunu değiştirmeli, onu yıkamalı ve ona uygun kıyafetler giydirmelidir. Ayrıca oyuncular, Moy'u oyun alanında gezdirebilir, onunla oyunlar oynayabilir ve çeşitli aktivitelere katılabilirler.

Oyunda, Moy'a sahip olmak ve onunla ilgilenmek için gereken kaynakları toplamak için mini oyunlar oynayabilirsiniz. Moy 6, ayrıca arkadaşlarınızla veya dünya genelindeki diğer oyuncularla online olarak da oynanabilir.

Moy 6, özellikle çocuklar için eğlenceli bir oyun olarak tasarlanmıştır. Oyun grafikleri ve ses efektleri oldukça renkli ve eğlencelidir. Oyunda herhangi bir şiddet içeren unsurlar bulunmamaktadır.

Moy 6 Evcil Hayvan Besleme Oyunlari


Moy 6 Oyunu Oyna - Nasıl Oynanır?

Oyunda, sevimli evcil hayvan Moy'u besleyip büyütmek ve onun ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli aktiviteler yapmanız gerekiyor. Oyuna başladığınızda, Moy'un ihtiyaçlarının listesi ekranınızda gösterilir. Bu ihtiyaçlar arasında yemek, su, banyo yapma ve giyinme gibi temel ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Oyunda, Moy'a ihtiyacı olan yiyecekleri vererek besleyebilir, suyunu değiştirerek temiz tutabilir, onu banyo yaptırarak temizleyebilir ve ona uygun kıyafetler giydirerek onu süsleyebilirsiniz. Ayrıca Moy'u oyun alanında gezdirebilir, onunla oyunlar oynayabilir ve mini oyunlar oynayarak kaynaklar kazanabilirsiniz.

Oyunda, Moy'a ilgi göstererek sevgi puanları kazanabilirsiniz. Bu sevgi puanları, Moy'un mutlu olmasını sağlar ve Moy'u daha hızlı büyütür.

Moy 6 İndir

Moy 6 oyununu Android için Google Play Store veya iOS için App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca, Moy 6 oyununu resmi web sitesinden de indirebilirsiniz.

Moy 6 Android İndir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.frojo.moy6&hl=tr&gl=US
Moy 6 iOs İndir : https://apps.apple.com/tr/app/moy-6-virtual-pet-game/id1436385792?l=tr
Moy 6 PC İndir : https://www.gameloop.com/tr/game/casual/moy-6-the-virtual-pet-game-on-pc

Moy 6 Benzeri Alternatif Hayvan Besleme Oyunları

Moy 6 gibi evcil hayvan simülasyon oyunlarını sevenler için birkaç alternatif oyun önerisi
  1. My Talking Tom - Benim Konuşan Tom'um (Android, iOS)
  2. Cat Simulator - Kedi Simülatörü (Android, iOS)
  3. Dog Simulator - Köpek Simülatörü (Android, iOS)
  4. Virtual Families 2 - Sanal Aile 2 (Android, iOS)
  5. My Boo - Benim Boo'm (Android, iOS)
  6. PetHotel - PetHotel (Android, iOS)
  7. Farm Frenzy Free: Time management game - Çiftlik Çılgınlığı (Android, iOS)
  8. Hamster Life - Hamster Hayatı (Android, iOS)
  9. Pet World - Pet World (Android, iOS)
  10. ZooCraft: Hayvanat Bahçesi Yönetimi - ZooCraft (Android, iOS)
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst