RDR 2 Türkçe Yama: Vahşi Batıyı Anadilinizde Yaşayın

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
238
Tepkime puanı
8
Puanları
18
Konum
İstanbul
RDR 2 Türkçe Yamayı indirerek oyunu full Türkçe dille deneyimleyebilirsiniz. Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama nasıl kurulur ve nasıl aktif edilir?

RDR 2 Hakkında Kısaca Bilgi

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games'in en başarılı ve en sevilen oyunlarından biri. Vahşi Batı'nın son günlerinde geçen bu epik hikaye, Arthur Morgan ve Van der Linde çetesinin maceralarını anlatıyor. Oyunun grafikleri, mekanikleri, seslendirmeleri ve atmosferi muhteşem. Ancak oyunun bir eksiği var: Türkçe dil desteği.

Evet, ne yazık ki Red Dead Redemption 2, Türkçe dil desteği içermiyor. Bu da oyunu oynamak isteyen ancak İngilizce bilmeyen veya yeterli seviyede olmayan oyuncular için büyük bir sorun. Oyunun hikayesini, karakterlerini ve diyaloglarını tam olarak anlamak ve yaşamak için İngilizce bilmek şart.

Peki bu sorunu nasıl çözebiliriz? İşte burada devreye RDR 2 Türkçe Yama giriyor. RDR 2 Türkçe Yama, Red Dead Redemption II için hazırlanmış üçüncü parti bir dil yamasıdır. Bu yamanın Rockstar Games tarafından hazırlanmadığını vurgulamakta fayda var. Red Dead Redemption II şu anda Türkçe dil desteği içermediği için oyunun ayarlarına girerek dili Türkçe hâline getirmeniz mümkün değil.

RDR 2 Türkçe Yama, oyunun tüm metinlerini ve altyazılarını Türkçeye çeviriyor. Böylece oyunu anadilinizde oynayabilir ve hikayeye daha çok odaklanabilirsiniz. RDR 2 Türkçe Yama, Makine Çeviri adlı bir grup tarafından hazırlanmıştır. Bu grup, daha önce GTA V için de bir Türkçe yama yapmıştır.

RDR 2 Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

RDR 2 Türkçe Yama'yı indirmek için Makine Çeviri'nin Discord sunucusuna katılmanız gerekiyor. Discord sunucusuna katıldıktan sonra #rdr-2-türkçe-yama kanalına girin ve burada bulunan indirme linkine tıklayın. Link sizi Google Drive'a yönlendirecek ve buradan RAR dosyasını indirebileceksiniz.

Ayrıca bu linke tıklayarak da indirebilirsiniz : https://disk.yandex.com.tr/d/xy82d_5EhqfIxg

RDR 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Cihazınıza inen RAR dosyasını açın. RDR2_TR_V15.exe dosyasını oyunun kurulu olduğu dosya konumuna kopyalayın. Programı çalıştırın ve kurulum adımlarını tamamlayın.

RDR 2 Türkçe Yama Nasıl Kullanılır?

RDR 2 Türkçe Yama'yı kullanmak için oyuna Steam'den değil, Rockstar Launcher'den giriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca oyuna girmeden önce RDR2_TR_YAMA klasörünü yönetici olarak çalıştırın ve TR YAMA AÇ ve RDR2 TR YAMA FONT FİX kutucuklarını işaretleyin. Böylece oyunda Türkçe karakter sorunu yaşamazsınız.

RDR 2 Türkçe Yama Güvenli midir?

RDR 2 Türkçe Yama'nın güvenli olduğunu söyleyebiliriz. VirusTotal sonuçlarına göre yamada herhangi bir zararlı yazılım bulunmuyor.

RDR 2 Türkçe Yama Kurulumu Videolu Anlatım

RDR2 Sorunsuz Türkçe Yama Final Sürüm! (2022 Temmuz) - YouTube
 

Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst