Twitch Knight Online Yayıncıları

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

HitMachine

Üye
Üye
Twitch 'de yer alan Knight Online oyuncularını canlı olarak bu link üzerinden takip edebilirsiniz arkadaşlar. Twitch canlı yayınları takip etmek gerçekten zevkli oluyor, bende ileride yayın açmayı düşünüyorum :) İşte link : https://www.twitch.tv/search?term=knight online

Twitch Nedir?

Twitch veya diğer ismiyle Twitch.tv olarak bilinen platform, online olarak video yayınlamamıza olanak sağlıyor.

Genelde video oyunları ya da elektronik spor üzerine videolar ve bu konularda yayın yapan yayıncılar var.

2011 yılında Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kulmuş olan Twitch, ilk açıldığında Justin.tv ‘nin bir yan kuruluşu gibi hizmet vermekteydi.

Aylık 43 milyondan fazla izleyicisi olan Twitch, ortalama 1.5 saat izlenme süresiyle de diğer video sitelerinden çok daha önde bulunuyor. 2014 yılında ABD’de de internet trafiği istatistiklerinden en büyük dördüncü site olmuştur.

Twitch, 2014 yılında Amazon tarafından satın alındı. Bu satış 970 milyon dolara gerçekleşti. Daha sonra Curse LLC’i de bünyesine katan Twitch, 2020 yılında toplam 7.46 milyon aktif yayıncıya ulaştı. Günlük izleyicisi 15 milyon olan Twitch’in aylık kullanıcı sayısı 180 milyon olarak açıklandı.

Twitch Knight Online

Bu konu altından Twitch yayınlarınızın linkini paylaşabilir, yorumlar yapabilirsiniz.

Diez-Leo

Üye
Üye
Arkadaşlar Polemikli 10.000 Kc sine ws videomuz umarım izlerken eğlenirsiniz twitch.tv/imceza akşamları yayın açıyorum yorumlarınızı bekliyorum
🙂
Youtube kanalımızdan sahte telif atarak videolarımızı kaldırdığı için bende böyle heryerde paylaşma kararı aldım adminlerimiz onay verir umarım. Bu arkadaştan aldığım 10.000 kc nin hepsini çekiliş yaparak dağıttım.

Monster

Yeni üye
Üye
Arkadaşlar Polemikli 10.000 Kc sine ws videomuz umarım izlerken eğlenirsiniz twitch.tv/imceza akşamları yayın açıyorum yorumlarınızı bekliyorum
🙂
Youtube kanalımızdan sahte telif atarak videolarımızı kaldırdığı için bende böyle heryerde paylaşma kararı aldım adminlerimiz onay verir umarım. Bu arkadaştan aldığım 10.000 kc nin hepsini çekiliş yaparak dağıttım.
Eline koluna sağlık gardaşım iyi yapmışsın bunlara, gram sevmem bu acaba clanındaki herkesi 5 para etmez insan topluluğundan başka bişey değil. Çok güzel kesmişsin izlerken çok zevk aldım tekrar eline sağlık. Bu kaşmerlere gereken dersi verdiğin için de teşekkür ederim

HuseyinTurk

Üye
Üye
Bir dahaki sefere eşit bir sw bulun öyle yapın oyunculuğunuz konuşsun yok sc sil yok 10 fp var boş bir vs di beğenmedim şahsen

Diez-Leo

Üye
Üye
Bir dahaki sefere eşit bir sw bulun öyle yapın oyunculuğunuz konuşsun yok sc sil yok 10 fp var boş bir vs di beğenmedim şahsen
Güzel kardeşim eşit ws teklif ediyorum zaten videoda açıkça var kabul etmiyor arkadaş kendi itemleri ultra üst olduğu için bana git istediğin itemi al gel diyor aramızda sadece 71 ap fark vardı ap olarak ama oda benden 56 defans üstündü. Videoda defans silinince benim için daha kötü olacağını herkes söyledi kabul etme dediler ama kabul ettim. Arada kıyasıya bir mücadelede olmadı arkadaşı full can tokatladım geçtim. Yayın açtım daha sonra 67nn full item geldi ben 9md ile geldim kesebildiler mi kesemediler benden item olarak üstünde olsa beni kesecek kol yok onlarda anca yayın açmadan TBL açarak ws teklif ederler dün gece olduğu gibi yayın aç gel ws yi atalım dedim açmadı yani işin özü KOL yok kol

HuseyinTurk

Üye
Üye
o zaman iyi ağlamış onun yayınından izledim baya skil sektiriyodu

Diez-Leo

Üye
Üye
Büyük konuşmamak lazım beni çok küçümsedi yok sesinin titremesini dinleyeceğim felan ondan sonra Yumruğu yiyince sesi titredi korkudan skill vuramaz oldu kolay değil 2.500 kişiden fazla izleyici vardı toplam 2 kanalda büyük konuşup dayağı yiyip ağlamak zor oldu

Malpin

Üye
Üye
Yav almışlar macrolari pedalları yaptıkları tek şey skill basmak onu da basiyorlar mi emin değilim. Sonra böyle ws ler atıp playerim diyorlar kendilerine
😂
aah ah eskiden itemler kadar playerlik de önemliydi. Artık sadece İtem ve programlar önemli dolayısıyla PARA

Diez-Leo

Üye
Üye
Yav almışlar macrolari pedalları yaptıkları tek şey skill basmak onu da basiyorlar mi emin değilim. Sonra böyle ws ler atıp playerim diyorlar kendilerine
😂
aah ah eskiden itemler kadar playerlik de önemliydi. Artık sadece İtem ve programlar önemli dolayısıyla PARA
can kardeşim şimdi sen pedal mı diyorsun bana
😃
komik oluyorsun pedaldan bir habersin pedal seken skili vurmaz birdaha mantık biraz lütfen

Monster

Yeni üye
Üye
ceza pedal kullanmıyor. Bu yayını toplam 2k kişi izledi her iki yayın dahil. Onlar anlamadı da sen mi anladın çok sevgili arkadaşım

Malpin

Üye
Üye
Pedal olmasın da macro mudur nedir o olsun sevgili arkadaşım. Bilegi ile oynayan bir tane adam kalmamış bu oyunda ben bundan bahsediyorum. Bu arkadaşı da tanımam etmem tesadüf görüp yorum yazdım. Belki 7-8 yıldır oynamıyorum oyunu geçen gireyim dedim adamlar kendileri diyor macro falan olmadan barinamazsin diye.

Diez-Leo

Üye
Üye
Bak şimdi kardeşim aradan çok zaman geçmiş oyundan çok uzak kalmışsın evet oyunda herkes macro kullanıyor ama bazıları pedal ile skillerine kadar attırıyor ben kullanmıyorum karşıdaki arkadaşın yayın geçmişini izlersen alt tab yaparak 1 sn de kombo değiştiğini görebilirsin beni banlatmak için orada video aldılar mana çektiler failed verdirmek için report ettiler ama ban felan yemedim temiz oynuyorum 2.5 aydır hergün kombo çalışıyorum zaten bu job u oynayıpta skillerini elle atmıyorsan oynama daha iyi,

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP