GTA San Andreas Kaç Görev Var?

 

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
244
Tepkime puanı
9
Puanları
18
Konum
İstanbul
GTA San Andreas kaç görev var? GTA San Andreas oyunundaki tüm görevler toplamda kaç adet. İsterseniz GTA San Andreas %100 bitirilmiş save dosyasını indirebilir ve tüm görevleri bitirme hilesini de aktif edebilirsiniz.

GTA Hakkında

GTA San Andreas, Rockstar Games tarafından yayınlanan ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun, 1990'ların başında San Andreas eyaletinde geçer ve oyuncu, Carl Johnson adlı bir karakteri yönetir. Carl, annesinin ölümü üzerine Los Santos'a döner ve kardeşi Sweet ile birlikte Grove Street Families çetesini yeniden canlandırmaya çalışır. Oyun boyunca Carl, çeşitli görevleri yerine getirerek San Andreas'ın farklı bölgelerini keşfeder, yeni dostlar ve düşmanlar edinir, polis ve mafya ile mücadele eder.

GTA San Andreas Kaç Görev Var?

GTA San Andreas'ta toplam 104 görev vardır. Bu görevlerin bazıları ana hikayeyle ilgiliyken, bazıları ise yan görevlerdir. Ana hikaye görevleri, oyunun ilerlemesini sağlar ve yeni şehirlerin kilidini açar. Yan görevler ise oyuncuya ekstra para, silah, araç veya özellik kazandırır. Görevlerin tamamını yapmak için oyuncunun hem beceri hem de sabır gerektiren zorlu testlerden geçmesi gerekir.

Görevleri yapmak için oyuncunun öncelikle haritada beliren görev simgelerine gitmesi gerekir. Bu simgeler, görev veren kişinin baş harfini taşır. Örneğin, Sweet'in verdiği görevler S harfiyle, Big Smoke'un verdiği görevler BS harfiyle işaretlenir. Görev simgesine gittiğinizde, göreve başlamak için enter tuşuna basmanız yeterlidir. Göreve başladığınızda ise ekranda size verilen talimatları takip etmeniz gerekir. Görevleri başarıyla tamamladığınızda para ve saygınlık kazanırsınız. Bazı görevlerde ise ekstra ödüller de alabilirsiniz.

GTA San Andreas Görevleri Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Görevleri yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle, görev sırasında ölürseniz veya tutuklanırsanız görev başarısız olur ve tekrar denemeniz gerekir. Ayrıca, görev sırasında aracınız hasar görürse veya patlarsa da görev başarısız olur. Bu yüzden aracınızı iyi korumanız ve gerektiğinde tamir etmeniz önemlidir. Bazı görevlerde ise zaman sınırlaması vardır ve belirlenen süre içinde görevi bitirmeniz gerekir. Bu yüzden hızlı ve dikkatli olmanız gerekmektedir.

GTA San Andreas'ta görev yapmak hem eğlenceli hem de zorlayıcıdır. Oyunun hikayesini ilerletmek ve yeni şeyler keşfetmek için görevleri yapmanız şarttır. Görevleri yaparken karşılaştığınız zorlukları aşmak için ise beceri ve strateji geliştirmeniz gerekir. Oyunu %100 tamamlamak istiyorsanız da tüm görevleri yapmanız gerekmektedir.

GTA San Andreas %100 Save Dosyasını İndirin

Detaylı bilgi için : https://www.koforum.net/konu/gta-san-andreas-butun-gorevleri-bitirme-hilesi.510/
 
H

Haktan

Ziyaretçi
Valla ben gta sa 23 görev kaldı sonra bitiyor
 
A

Ahmet

Ziyaretçi
83 görev diye biliyordum ben? Ayrıca tüm görevler ana hikayeden değilmi yan görevlerden kastım yarışlar fln?bugün 80. Görevi bitirdim
 

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.


Sponsor İçerikler: LoL RP
Üst